Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jako, że czasem zdarza mi się podróżować ze zwierzakami w aucie ostatnio naszły mnie takie przemyślenia: Hipotetyczna sytuacja- mam wypadek, jestem nieprzytomna, albo nawet gorzej, wiadomo, przyjeżdzają odpowiednie służby, zajmują się ludźmi- ofiarami wypadku, a co ze zwierzętami w samochodzie? Czy pogotowie/policja/straż pożarna widząc transportery w aucie podejmie odpowiednie działania, zadzwoni po towarzystwo opieki nad zwierzetami/ sami zabiorą je w bezpieczne miejsce? Może jest tu ktoś, kto pracuje w służbach i zna regulacje na ten temat?

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

kwestia podejścia tych służb do zwierząt. To czy zareaguja jest kwestią indywidualną czy lubią czy nie. Zawsze się wytłumaczą,że interesowało ich życie człowieka, które przecież jest ważniejsze. A wydaje mi się, najprędzej jeśli coś to powinni zareagować policjanci bądź strażacy, lekarze nie.

W takim przypadku zwierzęta są transportowane do schroniska. Niestety dalej nikt się nimi nie interesuje, chyba że twoja rodzina/znajomi się nimi zainteresują.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Projekt YELLOW DOG