Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Witam Was drogie Szafowiczki !
Mam prośbę do wszystkich tych,które kochają zwierzęta i które chcą pomóc.
Proszę o udostępnianie wydarzenia i wzięcie w nim udziału oraz zapraszanie znajomych, a także podbijanie wątku - tu na szafie.
Wiem,że macie wielkie serca i pomożecie :)

www.facebook.com/events/1589708397932182/1589714484598240/?notif_t=like



Leonek życzę chałupy z ogrodem:)

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Żeby te życzenia się spełniły :)

No dalej, szukajcie dla Leonka rodziny.

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Dziękuje za podbijanie ;]

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Czy Leon znalazł już coś ?

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

niestety nadal szukamy :(
Bierzcie udział w wydarzeniu i zapraszajcie znajomych ! nawet jak nie jesteście z Zabrza i okolic to transport zawsze jakoś się załatwi :)
on zasługuje na dom i wierzę,że przy pomocy dobrych ludzi taki znajdzie ;] i jak możecie to podbijajcie wątek,im więcej osób go zobaczy tym większe są szanse na dom :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

A w ogóle to dlaczego Leon szuka domu ?

Podbijam.
Chetnie się dowiem więcej szczegółów...
o co tu naprawdę chodzi?
:)

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

szuka domu,bo w schronisku spędził już 10 lat, więc fajnie by było żeby ktoś go w końcu zabrał i pokazał jak może wyglądać szczęście :) w wydarzeniu na facebooku wszystko jest opisane.
a dlaczego szuka domu ?? bo go nie ma... jak każdy psiak w schronisku.. zrobiłam Leonowi wydarzenie,bo liczę na to że znajdzie się ktoś kto go pokocha ... to nie jest tak że on pilnie szuka domu bo sobie nie radzi w schronisku, jest chory czy coś tylko tak po prostu chcemy pokazać mu, jak fajnie jest mieć swoich ludzi do kochania :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

A Ty wiesz, że tutaj na tym zdjęciu to oczy Leona zdają się mówić: tak wiem nie jestem uroczą maleńką kulką czy znajdzie się ktoś kto łamie stereotypy.

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

na tym zdjęciu to on wygląda jakby już był takim staruszkiem,któremu już niewiele zostało i jest zmęczony życiem, ale w rzeczywistości Leon biega,szaleje i nie zachowuje się jak 12-letni psiak :)

Oby znalazł jak najszybciej i poznał smak wolności i miłości, życzę mu tego:)dużo psiaków znajduje dom ale jeszcze więcej jest z nich wyrzucanych, tragedia ludzkiej głupoty.

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

niestety, ludzie są nieczuli na krzywdę innych osób, a co dopiero zwierząt ;(
jeśli macie facebooka to bierzcie udział w tym wydarzeniu i zapraszajcie znajomych ! nawet jak nie jesteście ze śląska, bo transport się zawsze jakoś załatwi :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pies sam 8 godz w domu