Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sklep zoologiczny

16 sty 2015 - 10:27:15

Cześć :),

Słuchajcie mam pytanie a może akurat z was orientuje się w temacie.
Mianowicie chodzi o to, że wypatrzyłam sobie zwierzaka, a mianowicie Kraba Wampira.
Mam już trochę doświadczenia w hodowli krabów, ponieważ posiadam dwa tęczowe :).
Temat jest ogarnięty, terrarium przygotowane. Ale problemem jest dostępność zwierzaka w sklepach z mojej miejscowości...
W żadnym z nich nie ma tego gatunku. Co prawda można kupić przez internet, ale wolałabym zwierzaka nie stresowac i nie ryzykować, że przyślą mi chorego, albo coś z nim będzie nie tak.
Chce zobaczyć go przed zakupem.
I w związku z tym chciałabym się dowiedzieć czy mogę zamówić dowolonego zwierzaka w sklepie zoologicznym, jeśli nie mają go na stanie?

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi :).

Sklep zoologiczny

16 sty 2015 - 10:31:43

A pytałaś w tych zoologicznych? To będzie najlepsze źródło informacji ;)

Sklep zoologiczny

16 sty 2015 - 10:41:22

Dzwonisz do sklepu zoologicznego i pytasz, tam Cię poinformują dokładnie.

Sklep zoologiczny

16 sty 2015 - 10:47:37

hm mówisz że masz doświadczenie w hodowli a pytasz sorki o taką głupią rzecz???? hodowca chyba wie że idzie i pyta jak mówi przysłowie kto pyta nie błądzi....:)

Sklep zoologiczny

16 sty 2015 - 11:00:56

Pytałam, ale w jednym mi powiedział sprzedawca, że nie wie bo nikt nigdy nie pytał o to i musi zadzownić do kierownika ( po godzinie czekania aż się dowie, zrezygnowałam), w drugim, że trzeba rozmawiać z właścicielem, który aktualnie jest na wakacjach.

edekzkrainykredek2 - nie musisz być złośliwa. Nie powiedziałam, że jestem hodowca to raz tylko, że posiadam już dwa kraby i mam w tym doświadczenie tzn w opiece nad nimi.

Sklep zoologiczny

16 sty 2015 - 11:04:57

nie to nie złośliwość tylko moje zdanie na temat hodowcy o takie głupie jak dla mnie pytanie skoro w tym siedzisz ,właśnie sama odpowiedziałaś na swoje pytanie ,do tego wiadomo że takiego kraba nie kupisz w każdym zoologicznym tak jak z małpką trzeba szukać tam gdzie sprzedają egzotyczne zwierzęta ...wiec dla mnie twoje pytanie jest głupiutkim żartem:)

aha napisałaś że masz doświadczenie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-16 11:06 przez edekzkrainykredek2.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep zoologiczny

16 sty 2015 - 11:23:23

nie mam pojęcia ale cudnie wygląda!

Sklep zoologiczny

16 sty 2015 - 11:39:37

Pytając na forum szafy nie załatwisz dostawy kraba do sklepu zoologicznego. Zrezygnowałaś z najlepszego zródła inf ponieważ trwało to ponad godzinę. Na szafie ile czasu Ci to zajmie? Na dodatek nikt nie załatwi Ci tu kraba. Takie informacje można uzyskać telefonicznie, nie trzeba siedzieć w sklepie, dostawę już załatwiasz osobiście. Uważam że sama stwarzasz problem gdzie go nie ma...dzwoń do sklepów i cierpliwie czekaj na odpowiedzi, jeżeli sklepy prowadzą tego typu sprzedaż, to napewno uzyskasz tam pomoc.

Sklep zoologiczny

19 sty 2015 - 09:12:40

Gdybyś mieszkała bliżej, mogłabym Ci przywieźć takiego kraba z giełdy. A jeśli Ci tak zależy na tym konkretnym gatunku zwierzaka i trafisz na jakiś ogarnięty sklep zoologiczny to nie powinno być problemu z jego zamówieniem - płacisz zaliczkę, zamawiasz i czekasz. Sklepy zoologiczne nie kupują zwierzaków, które są niszowe i się nie sprzedają, ale z zamówieniem zwykle nie robią problemów.

Sklep zoologiczny

16 lut 2015 - 23:52:04

Jako były pracownik sklepu zoologicznego radzę- nie kupuj takich zwierząt w normalnych sklepach. Jeżeli juz chcesz kraba to kup w sklepie typowo terrarystycznym. W zwykłych zoologach pracownicy przeważnie znają się na pies/kot, woliera, akwa i tyle. To jest raz, a dwa- zanim kupisz niech krabuś pobędzie troche w sklepie.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

Sklep zoologiczny

22 cze 2015 - 20:01:15

ja ostatnio trafiłam na internetowy sklep zoologiczny http://allezoo.com.pl/123-Akwarystyka Szukałam tam karmy dla rybek i akcesoriów do akwarium. Mam rybki od niedawna i nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że coś im jest. Są jakieś takie osowiałe i praktycznie nic nie jedzą:(

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Sklep zoologiczny

04 gru 2015 - 21:45:30

Ja nie jak czegoś potrzebuje to dzwonie do sklepu gdzie zawsze kupuję karmę dla psa i pytam czy mogą mi to dostarczyć.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep zoologiczny

01 lip 2016 - 10:00:22

Ja korzystam dosyć często z Zoofaktor.pl Mam królika, który musi mieć specjalistyczną karmę, a tą mogę bez problemu zamówić w tym sklepie zoologicznym

Sklep zoologiczny

01 lip 2016 - 10:11:45

A od czego jest internet?

Sklep zoologiczny

20 lip 2016 - 17:12:04

Co do sklepów zoologicznych to odradzam Kakadu, nie bardzo dbają o swoja florę i faunę, nie bardzo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oddaj mi 1zł :)