Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:18:16

Mój kotek nie wiadomo w jakich okolicznościach złamał sobie ogonek. Jego częśc mniej wiecej od połowy bezwładnie zwisa. Nie wiem co robić. Niby go usztywniłam delikatnie ale czy to coś da nie wiem. Nie mam pieniędzy by pójść z nim do weterynarza. może ktoś ma jakąś dobrą radę. Co chwilkę chodzę i sprawdzam co robi. Daję mu mleko bo jesc nie chce :(

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:22:32

Jak on to zrobił biedaczek

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:22:57

Ty byś chciała jeść jakbyś sobie coś złamała?No,chyba tylko weterynarz naprawi mu ogonek.
Po co komu zwierzak jak wie,że nie stać go na weterynarza?Jakby poważnie zachorował też byś nie poszła?

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:22:45

do weterynarza! zwierze to nie rzecz, żeby go reperować w domu! jak się chce mieć zwierzątko to trzeba być dopowiedzialnym

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:23:20

Ty sama raczej nic nie możesz zrobić, idź do weterynarza i to jak najszybciej, może będzie się dało z Nim pogadać, że spiszecie umowę i zapłacisz później, rozumiem, że możesz teraz nie mieć kasy, ale zwierzak cierpi :/

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:23:39

Biegiem do weterynarza, bo on CIERPI!

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:24:43

Cytat
dootii
Ty byś chciała jeść jakbyś sobie coś złamała?No,chyba tylko weterynarz naprawi mu ogonek.
Po co komu zwierzak jak wie,że nie stać go na weterynarza?Jakby poważnie zachorował też byś nie poszła?

No tak, tylko gdy kot był brany sytuacja finansowa wyglądała inaczej. Nic mu nie brakuje, jeść dostaje... Nie pracuję więc mam związane ręce..nie pisałam po to by zostać wyzwana

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:24:47

Cytat
dootii
Ty byś chciała jeść jakbyś sobie coś złamała?No,chyba tylko weterynarz naprawi mu ogonek.
Po co komu zwierzak jak wie,że nie stać go na weterynarza?Jakby poważnie zachorował też byś nie poszła?

trochę chyba Cię poniosło z ta wypowiedzią. gdyby ludzie patrzyli, czy stac ich na weterynarzy, żeby mieć zwierzaka, to gdyby zwiększyli liczbę schronik w Polsce o 100% to i to byłoby za mało.

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:25:05

do weterynarza dziewczyno. ogon jest tak wrażliwy jak np noga !
sama mam kota. złamanie ogona to jest BARDZO poważna sprawa a zaniedbanie może prowadzić do kalectwa, udaru, porażenia kończyn, śmierci. nie żartuje. ogon to niejako przedłużenie kręgosłupa... do weterynarza MARSZEM!

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:27:19

Cytat
Babilonia
do weterynarza! zwierze to nie rzecz, żeby go reperować w domu! jak się chce mieć zwierzątko to trzeba być dopowiedzialnym
zgadzam sie

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:25:58

Nie chce jeść,za chwilę przestanie się załatwiać i zdechnie!!!
Mój kiedyś zwichnął łapkę ,miał to co wyzej napisałam i zdechł po 2 dniach!
Musisz go zabrać do weterynarza !!!!

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:27:37

Cytat
aneska7589
do weterynarza dziewczyno. ogon jest tak wrażliwy jak np noga !
sama mam kota. złamanie ogona to jest BARDZO poważna sprawa a zaniedbanie może prowadzić do kalectwa, udaru, porażenia kończyn, śmierci. nie żartuje. ogon to niejako przedłużenie kręgosłupa... do weterynarza MARSZEM!

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:28:14

Cytat
Aneetkaaaaaa
Cytat
dootii
Ty byś chciała jeść jakbyś sobie coś złamała?No,chyba tylko weterynarz naprawi mu ogonek.
Po co komu zwierzak jak wie,że nie stać go na weterynarza?Jakby poważnie zachorował też byś nie poszła?

No tak, tylko gdy kot był brany sytuacja finansowa wyglądała inaczej. Nic mu nie brakuje, jeść dostaje... Nie pracuję więc mam związane ręce..nie pisałam po to by zostać wyzwana

Nikt Cię nie wyzywa, pytasz co robić, więc odpowiadam:
Kota w transporter i do weterynarza, powiedzieć jaka jest sytuacja, spytać, czy przyjmie "na kredyt", jeśli nie- do następnego, jeśli nie- do następnego...
W końcu któryś się ulituje, weterynarze też ludzie, siedząc w domu nie pomożesz kotu.

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:31:33

Nie wyobrażam sobie tego, załóżmy że Twój facet/matka/córka łamią palec i co? Nie wysyłasz do lekarza bo nie masz pieniędzy?

Ja wiem, że chcesz dobrze, ale wiedz że zwierze czuje tak samo, to żywe stworzenie. Nie pozwól mu się męczyć, to nieludzkie.

Ogon trzeba usztywnić i założyć bandaż, błagam zabierz go do weta.

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy!! Kot złamał ogonek, co robic?

16 paź 2013 - 22:34:16

skąd jesteś autorko wątku?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pies w mieszkaniu??