Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

królik baran

20 lip 2012 - 11:05:24

ola2632- czy chodzicie z nim do króliczego weterynarza czy zwykłego psio-kociego?
Grzybice, zatory, co miesiąc wizyta u weta to trochę za dużo. Czym karmicie króliczka?

królik baran

20 lip 2012 - 13:12:18

Dokładnie to samo pomyślałam, czym go karicie? Może trafił się Wam niestety jakiś schorowany, tak to już jest, jedni chorują więcej, drudzy mniej :).
Kupiłam mojego kochanego baranka, jest od dzisiaj ze mną w domku :).

królik baran

20 lip 2012 - 13:26:56

Dziewczyny, które się znają- co myślicie o tym ogłoszeniu? http://alegratka.pl/ogloszenie/piekny-kroliczek-karzelki-niderlandzkie-16258491.html ponieważ szukam karzełka.

królik baran

20 lip 2012 - 13:33:03

Ja mam i polecam fakt szybko rośnie ale nie jest leniwa jest mądralińska i z wszystkim sobie świetnie radzi :)!! Jest grzeczna ! załączam zdjęcie mojej pocieszki:))



królik baran

20 lip 2012 - 17:54:56

ciupek, masz pięknego króliczka, mój mam nadzieje też urośnie taki śliczny :).

królik baran

20 lip 2012 - 19:14:51

Cytat
wyimagin0wana
Dziewczyny, które się znają- co myślicie o tym ogłoszeniu? http://alegratka.pl/ogloszenie/piekny-kroliczek-karzelki-niderlandzkie-16258491.html ponieważ szukam karzełka.
A co mamy mysleć? :P Królik jest z rodowodem, więc masz pewność, że to faktycznie karzełek, no i ma maleńkie uszka. Śliczny.

królik baran

20 lip 2012 - 20:58:16



a to moje maleństwo:)

królik baran

20 kwi 2013 - 12:12:21

Cytat
ola2632
Mam rocznego baranka jak narazie to 3,5 kg.Bardzo absorbujące zwierzątko, wogóle nie przebywa w klatce tylko się tam załatwia i je, jak jest zamkniety to bezprzerwy gryzie pręty więc nie licz, że będzie siedział cicho jak chomik. U weterynarza jesteśmy co miesiąc, a to grzybica skóry, a to wrzód pod szyją wielkości jabłka, a to znowu zatwardzenie..zastanów się 5 razy zanim podejmiesz decyzję o kupnie.Nie wspominając już o gryzieniu ścian-uwielbia płytę gipsową, drapaniu drewnianej podłogi-wydaje mu się że norę wykopie. Ma okresy, że wskakuje na fotel i się tam poprostu załatwia..
Jest slodki ale bardzo absorbujący całyczas wymaga uwagi i opieki.

królik baran

20 kwi 2013 - 12:20:10

ja polecam, króliczki są kochane i mój codziennie mi poprawia humor (: Jednak on tylko w nocy siedzi w klatce, tak to w dzień sobie biega po całym domu, jak pies (: Nawet zachowuje się jak pies (przybiega na zawołanie, chce, żeby go głaskać, itp (:

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kiciusie