Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->
niezweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

Mam nietypowy problem, ale dziewczyny - ZARAZ OSZALEJĘ!!!!
Moja była przyjaciółka- sąsiadka ostatnio kupiła sobie supcio pieska, który jest okropny. Otóż szczeka 24h na dobę swoim piskliwym wnerwiającym głosikiem ,który tak wnerwia mnie i moją rodzinę, że BLAGAM POMÓŻCIE MI COŚ WYMYŚLEĆ BO JUŻ ZACZYNAM ŚWIROWAĆ! w nocy spać nie mogę, przez co chodzę cały dzień wnerwiona, w dzień wyspać się też nie mogę. Po prostu biega wokol domu i szczeka na wszystko co 1 sekundę. Mózg mi rozwala!!

Zaczynam już mieć różne dziwne pomysły , na początku mi to nie przeszkadzało, ale już nie mogę spać ok 2 tygodni i źle się ze mną dzieje!! :/ Jak pomyslę że kolejny tydzień ( bo jestem po operacji i muszę siedzieć w domu) mam go słuchać to odechciewa mi się żyć. Powoli czuję że zamieniam się w jakąś psychopatkę ,bo wymyślam sposoby jak go uśmiercić lub się go pozbyć.

Na początku myślałam żeby go im zarąbać i wywieść do schroniska , potem wyobrażam sobie jak o 2 nocy odważam się wstać i wydrzeć się na całe osiedle "zamknij ten ryj bo ci zaraz doleję :D Moją rodzinę również ten pies denerwuje, ostatnio mój brat poszedł do sąsiadów i wysmial ich psa, że denrwuje nas i jak nie zniknie to zaczniemy strategie na niego :D Nie chce wzywać policji , bo to moi sąsiedzi - byli przyjaciele, poza tym potem całe osiedle by plotkowało. Ale co ja mam zrobić żeby się go pozbyć ? Głowa mnie już tak "noli" że żadne tablety nie pomagają :/ Znowu zaczął !!! RATUNKU!!!!


Ps. próbowałam już z zatyczkami itp. TO NIC NIE DAJE!! POMÓŻCIE MI COŚ Z NIM ZROBIĆ ZANIM SIĘ TAK WNERWIE ŻE ZROBIĘ COŚ GŁUPIEGO :/ :d



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 12:32 przez oljeah23.

na policję nie zadzwonisz bo to sąsiedzi ale z wiatrówką do psa chcesz wyskoczyć...

niezweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

Czekam na jakieś pomysły ,dżamajka haha i tak zostały ocenzurowane więc o co chodzi ? spam spam spam!!!!

Na twoim miejscu bym siebie zabiła a nie psa... -.-

oklej mu pysk taśmą klejącą

Jezu, to nie pies jest głupi tylko..eee..no właśnie :)

Lol, z Tobą powinni coś zrobić... skoro chcesz psa wiatrówką potraktować.

Możesz tylko porozmawiać z sąsiadką, żeby uspokoiła psa. Może pójść z nim do weterynarza, może da mu coś na uspokojenie

niezweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Tally_Weijl
Na twoim miejscu bym siebie zabiła a nie psa... -.-

Jezu przecież i tak go nie zabiję ,więc o co chodzi ? Jeszcze tak źle ze mną nie jest. Dlatego czekam na jakieś rady jak go się pozbyć hmm ? Ciekawe czy też byłabyś taka mądra kochana jakbyś spać nie mogła przez 2 tygodnie ,proponuję zamienić się mieszkaniem, co ? Żałosne. Hahahah lepiej zabić człowieka niż psa ? Nie jestem ani za tym ani za tym, a twoja odp zupełnie nie na miejscu.


Proszę o rady1!!
Ogarnijcie się to nie było na serio z tą wiatrówką ,może doradzicie coś ,bo jak zwykle zajmiecie się zbdetami. Napisałam to pod wpływem impulsu, przecież wiadomo że nie zastrzelę psa lol.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-08 20:18 przez oljeah23.

1 podstawowe pytanie: czy rozmawwialas na ten temat z siąsiadka?

Parówki z trucizną, jak Baśka Kwarc:D

Ty na psa narzekasz,a co ja mam powiedziec 5miesieczne dziecko, a "sasiedzi" codziennie libacje,albo caly dzien i noc muzyka na cala pare albo od rana do wieczora dra papy (kloca sie) chore! policja w dzien nic nie robi, a w nocy ich nie wpuszczaja. Policjant przy kolejnym zawiadomieniu mowi "taka dzielnica. nas nie wpuszczaja. Wy sprobujcie" dal do zrozumienia,ze sami porzadek musimy z tym zrobic.
Im trzeba w mordeczke dac,a z pieskiem nie mam pojecia

prowokacja



zdecydowanie przesadzasz.

Cytat
kasiurek
na policję nie zadzwonisz bo to sąsiedzi ale z wiatrówką do psa chcesz wyskoczyć...

Wyjęłaś mi to z ust. ;)

Tobie tak przeszkadza ten pies ,to jak właściciele z nim wytrzymują?troszkę Cię poniosło w opisaniu tej sytuacji,ale ja też bym nie wytrzymała jak by mi jakiś pies non stop szczekał,piszczał itp....

sama jesteś głupia nie pies -.-

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

konkurs- zwierzaki pomóżcie:)