Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

9 minut temu

sprawdzony stomatolog

13 minut temu

sklep detailingowy

37 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:09:59

Jak w temacie, przygarnę kotka najlepiej jakiegoś futrzaka :D typu pers ale nie koniecznie rasowy. Może być jakiś mieszany. Ma ktoś do oddanie może? :)

Zamość i okolice ;)

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:12:47

aha i co mamy Ci w paczce priorytetowej wysłać tego kota? jesteś pewna, że jesteś gotowa na posiadanie zwierzęcia? to nie ejst zabawka, a mały kociak jest jak niemowlę, coś o tym wiem...

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:14:16

w schronisku pelno kotow malych i duzych czekajacych na dom...

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:15:40

Wybierz się do schroniska, tam jest ich na pewno duuuuuużoooo!

Słodszych i przytulaśniejszych kotów nigdzie nie znajdziesz :)

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:17:12

Cytat
jgfgh
aha i co mamy Ci w paczce priorytetowej wysłać tego kota? jesteś pewna, że jesteś gotowa na posiadanie zwierzęcia? to nie ejst zabawka, a mały kociak jest jak niemowlę, coś o tym wiem...

Przecież nie napisała, że chce młodego kota, a po drugie, napisała, że jest z okolic Zamościa więc chyba nic nie musisz jej wysyłać -.-

Co do autorki, przejdź się do najbliższego schroniska, tam pełno kotów szuka domu :)

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:19:11

Cytat
gruby_king
Cytat
jgfgh
aha i co mamy Ci w paczce priorytetowej wysłać tego kota? jesteś pewna, że jesteś gotowa na posiadanie zwierzęcia? to nie ejst zabawka, a mały kociak jest jak niemowlę, coś o tym wiem...

Przecież nie napisała, że chce młodego kota, a po drugie, napisała, że jest z okolic Zamościa więc chyba nic nie musisz jej wysyłać -.-

Co do autorki, przejdź się do najbliższego schroniska, tam pełno kotów szuka domu :)

dokładnie, dzięki :) widać jest tu ktoś jeszcze co rozumie o co chodzi :)

co do schroniska to przeraża mnie to ile tam tych zwierzątek jest, a ja nie mogę wszystkich wziąć :<



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-02 20:21 przez yEux.

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:23:54

yEux- Uwilebiam takie osoby jak Ty ;) Super ze sa ludzie ktorzy chca przygarniac zwierzatka. Sama mam 3 dorodne kocury w domu ktore kocham.

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:26:26

kotki typu pers to wymagające stworzonka
i od tak - to znikome przypadki kiedy je ktoś ODDAJE
bo zazwyczaj sie je kupuje :)

osobiscie mam brytyjczyka kochaneee stworoznko :D

porozglądaj się u siebie w okolicy moze ktoś ma?
ale jest tez wiele portali gdzie ludzie piszą ze oddadza kotka wiec google i do dzieła!:)



Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:29:31

tak jak napisałam nie koniecznie rasowy :D szukam szukam i jak narazie nic:< sama posiadam dachowca, który wygląda jak rasowy-ogon jak od persa oczy jak 5zł w ogóle taki inny niż jego rodzeństwo, jak nie te same dosłownie :)

saelle: śliczny! Uwielbiam koty, wszystkie! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-02 20:30 przez yEux.

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:29:36

przed chwila kupilam kota za 1zl!!! :) ktos go wyrzucil i oglosili go w anpnse ma 4 misiace i jest w anterke siwo czarna!!! :) a lapki ma biale i grawat jest sliczny

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:44:20

ja szukam kota okolice Warszawy :)
zawsze jak dzwonie to juz są przygarnięte.


a marzy mi się kot brytyjski, ma taki ładny kolorek

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:46:33

ale kociak :D popielaty swietny:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwne zachowanie.