Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

2 minuty temu

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkolenie psów POMOCY!!!

27 sty 2012 - 16:12:37

Nie znalazłam nic na ten temat więc zaczynam nowy wątek. Mam taki problem... Kupiliśmy psa, owczarka niemieckiego a właściwie sukę. No i wiadomo, taka mała kuleczka więc była rozpieszczana ale tylko przeze mnie bo mąż nie pozwalał jej na wiele a to spanie na łóżku i takie tam. Od początku wiadomo było, że to pies który będzie żył na dworze i pilnował wokół ogrodzenia. Gdy podrosła i została puszczona na dwór w ogóle nie chciała spać w budzie, w swojej zagrodzie, spała pod drzwiami. Teraz jest zamknięta z przymusu gdyż zwichnęła sobie łapę bo jak zobaczy śnieg to idzie jak pług, nie patrząc czy coś stoi na przeszkodzie :) Ale chodzi mi o to, że na smyczy ciągnie jak szalona, potrafi tak ciągnąć, że aż się przydusza, gdy biega po podwórku i wyjdę na dwór to skacze na mnie a ostatnio znalazła sobie zabawę w podgryzanie mnie, nie gryzie tylko podłapuje a to za pośladek a to za plecy a że waży 30 kilo to siłę już ma i jak w lato naskoczyła na mnie znienacka gdy schylałam się przy pieleniu, to mimo, że było to komiczne to z drugiej strony chore leżałam jak długa a ona na mnie i lizała mnie po twarzy :( Czy wiecie gdzie jest jakaś szkoła czy ośrodek szkolenia dla psów najlepiej w okolicy Torunia, sprawdzony ośrodek.. Proszę o rady a może ktoś miał lub ma jak ja to mówię psa z ADHD?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sterylizacja w promocji