Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Hybrydy SEMILAC opinie

7.04 o 12:10

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

W związku z pojawiającą się dużą ilością ogłoszeń nt chęci przygarnięcia zwierząt zakładam wątek zbiorczy na tego typu wpisy.

Jeśli chcesz przygarnąć zwierzaka to ten watek jest odpowiednim miejscem dla Ciebie! Wystarczy że dodasz post w którym napiszesz jakiego zwierzaka poszukujesz, skąd jesteś i do ilu km możesz po zwierzę dojechać!

Wszelkie wpisy niezwiązane z tematem wątku będą kasowane i nagradzane ostrzeżeniami!

Osoby które mają do oddania zwierzaka zgodnego z którymś z ogłoszeń proszone są o bezpośredni kontakt na priv z osobą która poszukuje dane zwierze, ponieważ nie każdy wraca spowrotem do tego wątku. Chcemy by wątek był przejrzysty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 14:57 przez MoniqueJulie.

Dobry wątek :) Ja chętnie przygarnę gryzonia (chomik, świnka morska, wiewiórka). Mam dużą pustą klatkę :)

To ja chyba jestem pierwsza.

Dziewczyny niedawno straciłam swoją koteczke Jadzie, zatruła się czymś:( W domku jest bez niej tak smutno, każdy kochał ją i traktował jak domownika. Chciałabym przygarnąć koteczkę, dziewczynkę, Jestem z Rzeszowa i najlepiej by była z okolic. Dziewczyny, które mają na oddanie kociczkę to prosze o kontakt na priv.

Podbijajcie by wątek nie zanikł, bardzo mi zależy.

ja z chęcią przygarnę świnkę morską albo królika ;)

Dziewczyny! Nie tworzymy dyskusji, ten wątek ma zawierać TYLKO posty osób które poszukują, bez żadnego podbijania wątków bo za to będą warny!

wyploszek18 jest osobny wątek w którym wpisujemy ogłoszenia o oddaniu zwierząt!

Ma ktoś może do oddania małego kotka? Najlepiej z Wrocławia lub okolic.

Sorry za kategorie...

<moderacja> na szafie nie sprzedaje się zwierząt



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-21 11:38 przez moderator.

PRZYGARNE SZCZURKA LUB DWA
KRAKÓW I OKOLICE

z wielka checia przyjme pod opieke malutka sunie, jakis czas temu umarl moj ukochany piesek:(( mienelo juz pol roku, ale pustka jest nadal wielka:( zalezy mi na tym by piesek byl raczej z malych i zeby to koniecznie byla suczka, gdyz moja babcia mieszkajaca ze mna ma dwie suczki i nie chce zeby byl jakis problem podczas ich cieczki gdy bede miala pieska... Mieszkam w okolicach warszawy i moge dojechac ewentualnie do 100km, moze ktos akurat jest w posiadaniu szczeniaczkow lub znalazl gdzies jakiegos potrzebujacego psiaka to chetnie go do siebie przyjme

przygarnę wieiwiorke lub szynszyla

Przygarnę/kupię krótkowłosego rasowego małego kota, najlepiej Syjama.

przygare wiewiorke lub szynszyla:)
jeszcze lepiej parke ! Łódzkie

Tak jak w tytule, obojętnie jaka rasa/płeć. U siebie w okolicy nie mam schroniska także nie piszcie żebym poszła :( Jeśli mogę to proszę o zdjęcia :)

edit.
Już przygarnęłam :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 21:30 przez zanetqa316.

Przygarnę myszkę lub żółwia :)
Elbląg i okolice, bardzo mi zależy :))

Ja chętnie przygarne fretke :) Może ktoś wyjeżdż albo z jakigos innego powodu musi oddac zwierze :) Dobrze gdyby była młoda :)



Ja z chęcią przyjmę żółwia, najlepiej lądowego:) woj. dolnośląskie:) czeeekkaaam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pies mnie ugryzł