Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przed chwilą natknęłam się na taką wiadomość na forum.. nie wiem co o tym mysleć. Jestem załamana!!!!!!!!!


"Sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH! Błagam was rozpowszechniajcie te wiadomość. Może ktoś wziąłby na dom tymczasowy jakiegoś zwierzaka. Będziemy tez zbierać karmę, pieniądze na hoteliki, by choć trochę ich uratować Artur Starosz nr tel. 668249268 Ula Kurek 880822051 Proszę was wklejajcie to gdzie się tylko da"

Gdzie jest Józefów? jeśli niedaleko mnie to mogła bym wziąść jakiegoś zwierzaka:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

już jakiś czas temu ta informacja była dementowana. Nawet na fb ktoś zajmujący się tamtą sprawą pisał, że psiaki nie będą usypiane

koło Legionowa, jakieś 30km za Warszawą na północ

juz zlikwidowali przedwczoraj chyba.

to prawda czy nie ? ?? bo nie zasne w nocyy..

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

pierwsze slysze gdyby to byla prawda w TV było by głosno.

a nawet jeśli to całego świata nie uratujemy

Cytat
zielonagrafka
Gdzie jest Józefów? jeśli niedaleko mnie to mogła bym wziąść jakiegoś zwierzaka:)


Nie mogłam sie powstrzymac.

A co do piesków to szkoda ich :( ale tą wiadomość widziałam miesiac temu i dwa miesiace tez wiec chyba zwlekaja z tym niszczeniem schroniska na szczescie.

czy to jest to schronisko o ktorym bylo wczoraj w Uwadze??

Ziew... stare i nieprawda.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Cytat
doomiii
czy to jest to schronisko o ktorym bylo wczoraj w Uwadze??


nie, w Uwadze było o zwierzakach z Korabiewic

Wiem że niektórzy mnie zlinczują zaraz choć gdybyście mnie choć troche znali to wiedzielibyście, że jestem ostatnią osobą która by krzywdę zwierzakom zrobiła, no aaale...
Moim zdaniem powinno być tak jak w Stanach. Jak zwierze przywiezione do schroniska jest chore, zachowuje się agresywnie, a po jakimś czasie nadal nie można mu znaleźć domu czy są jakieś inne powody dla których będzie się męczyć na tym świecie porzucone i niekochane - uśpić. Wtedy nie byłoby problemu z przepełnionymi schroniskami, a zwierzaki, które by tam trafiały miały by bardzo dobre warunki, bo automatycznie schroniska miałyby więcej pieniędzy, bo nie musiały by ich wydawać na zwierzęta, których i tak nikt nie adoptuje... Takie moje zdanie. Nie wiem czy w całości i na 100% tak jest jak pisze, ale wiem że w Stanach rzadko mają takie problemy jak u nas. Również jeśli chodzi o kary za znęcanie się nad zwierzętami, egzekwowanie ich i tego typu sprawy powinniśmy wziąć z nich przykład.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

umowa kupno sprzedaż psa