Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

króliczki miniaturki

30 mar 2012 - 20:01:32

nie tylko karmę- dieta powinna być zróżnicowana. wielkość jest uwarunkowana genetycznie, ilość karmy nie ma z tym nic wspólnego (chyba, że mówimy o grubości zwierzaka).
królika nie da się wychować. wszystko zależy tylko i wyłącznie od tego, jaki charakter ma zwierzę. przykładowo- króliczek spokojny, milutki, nagle znajduje się w nowym mieszkaniu i mu odbija. nie przewidzisz co się stanie, ale jednak biorąc z adopcji masz jakiś zarys charakteru królika, możesz prosić o radę, który byłby dla Ciebie najlepszy. ja adoptowałam spokojnego przytulaska i nadal taki jest. :)

króliczki miniaturki

30 mar 2012 - 20:01:38

annawanna5 Bobek jest świetny. pierwsze foto wymiata :D

króliczki miniaturki

30 mar 2012 - 20:17:51

dzięki:) Ciągle się czaję by zrobić dobre zdjęcie jego ryjka:P

króliczki miniaturki

30 mar 2012 - 22:00:50

ja po świętach będę miała króliczka ;)
takiego urodzonego w domu, nie z zoologicznego :)

nawet zakładałam wątek co lepsze (czy świnka morska czy królik) i zdecydowałam się na króliczka ;)

króliczki miniaturki

30 mar 2012 - 22:02:52

ma takie wyłupiaste oczy. :p

króliczki miniaturki

31 mar 2012 - 11:02:30

Cytat
ell3
jeżeli sie karmi królika wszsytkim co sie da to nie dziwne że rośnie wielkości kota a nwet i większy. dla królika powinno sie podawać tylko specjalną karmę i nic więcej no plus woda
to tak jak Ty miałabyś jeść suchy chleb i pic wodę! fajnie by Ci było?

króliczki miniaturki

31 mar 2012 - 11:07:04

annawanna5 słodki;D

króliczki miniaturki

31 mar 2012 - 14:05:50

Bobek dziękuje za wszystkie miłe słowa=P

króliczki miniaturki

31 mar 2012 - 15:53:53

a mi się takie króliki jak Bobek za bardzo nie podobają, bo on wygląda jak taki typowy, co na wsi hodują, albo z lasu jakiś ;p

ja to bym wolała białego albo czarnego i bardziej puchatego ;p

króliczki miniaturki

31 mar 2012 - 16:00:37

oddam za darmo w dobre rece kroliczka bialego z brazowa latka! z klatka! za darmo w dobre rece!na priv wiecej info! woj lodzkie

króliczki miniaturki

31 mar 2012 - 16:04:48

Cytat
Anke7
oddam za darmo w dobre rece kroliczka bialego z brazowa latka! z klatka! za darmo w dobre rece!na priv wiecej info! woj lodzkie

dodaj foto, pewnie znajdziesz więcej chętnych :)
ja bym wzięła, ale jestem z Bydgoszczy :)

króliczki miniaturki

31 mar 2012 - 22:09:11

cukieraek666- ja go nie wybierałam, wiedziałam że gdzieś w szopie siedzi zaniedbany królik to nie interesował mnie jego wygląd, wiek, czy kolor. Ważne dla mnie było aby go stamtąd zabrać i dać mu ciepły kącik i dużo miłości. Teraz kocham go baardzo bardzo, tak jak pozostałe moje zwierzaki.

Anke7 zgłoś się na forum króliczym, ktoś na pewno Ci pomoże ze znalezieniem domu dla królika.

króliczki miniaturki

04 kwi 2012 - 14:46:23

nie kupuj- adoptuj. może i nie będzie najmłodszy, ale mniej więcej będziesz widzieć co z neigo wyrośnie. jako pracownik zoologicznego przyznaję rację osobie, która napisała, że zwierzaki do sklepów są czasami przywożone dużo za młode. ja takich nie przyjmuję.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krab tęczowy. Mój zwierzak.