Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

porzucone pieski

22 lis 2011 - 20:27:01

hej, od piatku niedaleko mojej pracy chodza takie dwa pieski dosc duze, jeden haski a drugi podobny do boksera.Szkoda mi ich poniewaz widac ze czekaja na wlasciciela , spią w smieciach bo ludzie tam wysypuja smieci , są takie biedne i wystraszone , daje im codziennie jesc, pic i daja mi sie poglaskac i ciesza sie jak przyjezdzam , bo do innych ludzi sa nie ufne ,uciekają , wiem bo kolega tez je zauwazyl chcial podejsc do nich ale uciekly, wszystko wskazuje na to ze byly maltretowane bo jeden kuleje a drugi ma rany , no i w ogole takie zdezorientowane chodzą jakby nie wiedzialy gdzie są , niestety nie mam warunkow ich przyjac do domu , a tak mi ich szkoda, ludzie wyrzucajac takie pieski są bez serca, zajeb..takich!!! , moze mam gdzies zadzwonic zeby je wzieli , idzie zima , boje sie ze zamarzną albo cos

porzucone pieski

22 lis 2011 - 20:28:31

a o jakiej miejscowosci piszesz?

porzucone pieski

22 lis 2011 - 20:31:11

dzwoń do schroniska! przyjadą po nie i może nie będą miały tam tak dobrze jak w domu ale na pewno lepiej niż na ulicy. i pewnie w schronisku szybciej znajdą właściciela niż ktoś je weźmie z ulicy.

porzucone pieski

22 lis 2011 - 20:31:37

może zgłoś do jakiejś fundacji?

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

porzucone pieski

22 lis 2011 - 20:34:03

U mnie w mieście jest weterynarz, który przygarnia porzucone zwierzęta. Zadzwoń gdzies koniecznie, jak mówisz, że jeden kuleje a drugi ma rany! :(

porzucone pieski

22 lis 2011 - 20:37:59

Poszukaj w necie numeru z twojego miasta z schroniska lub czego kolwiek , i dzwoń koniecznie.!
Boże jak ludzie tak mogą , nie rozumie tego ;/
One też mają uczucia wgl. Ja pier****.!
Ciekawe co by ten człowiek zrobił jak by Go ktoś wyrzucił...

porzucone pieski

22 lis 2011 - 22:49:16

znajdź numer do towarzystwa opieki nad zwierzetami w Twoim mieście bądź w województwie i oni zareagują:) sama im zgłaszałam pewną sprawę - reagują natychmiast.

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

porzucone pieski

22 lis 2011 - 22:52:17

Nie możesz ich przygarnąć tymczasowo chociaż na podwórko? A na pewno znajdzie się ktoś kto je weźmie do siebie w najbliższym czasie. Może daj jakieś ogłoszenia albo zadzwoń tam gdzie się takimi sprawami zajmują ...

porzucone pieski

22 lis 2011 - 22:52:22

tego bokseropodobnego trzeba szybko zabrać z ulicy, bo on może zamarznąć w nocy. skąd jesteś? mozesz zrobić zdjecia tych psów? i opisać dokładnie gdzie one się błąkają (ulica, plac, punkt charakterystyczny, cokolwiek)/?

porzucone pieski

22 lis 2011 - 22:55:10

kurcze nie mogę kliknąć w profil autorki wątku, żeby zobaczyć z jakiego jest województwa, czy miasta a wy??

porzucone pieski

22 lis 2011 - 23:00:46

Cytat
lawenda89
kurcze nie mogę kliknąć w profil autorki wątku, żeby zobaczyć z jakiego jest województwa, czy miasta a wy??
mi się nie wyświetla u niej na profilu ani województwo, ani miasto

porzucone pieski

22 lis 2011 - 23:02:05

beatrx ahaa...
szkoda, bo coś się autorka nie odzywa...;/
a szkoda piesków i można temu zaradzić...

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

porzucone pieski

22 lis 2011 - 23:02:19

Niestety autorka chyba nie ma wpisanego miasta ani województwa

porzucone pieski

22 lis 2011 - 23:08:19

No i co tu zrobic z takimi ludzmi-pseudoludzmi:)zadnych uczuc:)u nas tez pojawily sie na osiedlu nowe psy i to na zime:)tez nie wiem jak to bedzie:)
KLIKNIJCIE W ZDJECIE:)ale nie wstawila z kad jest:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 23:11 przez CzerwoneUsta.

porzucone pieski

22 lis 2011 - 23:30:32

koniecznie zadzwon do jakiegos schroniska czy cos, w koncu juz zimno jest, w nocy szczegolnie a do tego mówisz ze psy są poranione :/ weterynarz powinien sie nimi zajac a pozniej mysle ze by miały nawet spore szanse na adopcje, bo wiele ludzi chce miec husky lub boksera.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

króliczki miniaturki