Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

gorący temat

rozwód

25 minut temu

Przebranżowienie lokalu

godzinę temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

york czy maltańczyk?

03 paź 2011 - 00:11:40

Ja ze swojej strony proponuję SUPERAŚNEGO shih tzu!!!!!

york czy maltańczyk?

03 paź 2011 - 00:13:06

Cytat
Anita__91
shih tzu :)
Shih tzu sa nieporównywalnie bardziej niezalezne, co w rzeczywistości- delikatnie mówiąc- oznacza brak chęci podporządkowania się: przychodzą na wołanie wtedy kiedy chcą, własciciel musi stale ich pilnować. Miałam shih tzu i mam dośc tej rasy, moja maltanka, yorka i kundelka pilnują mnie na spacerze, Jak miałam shih tzu to nie mogłam na moment spuścic jej z oczu bo gdzieś lazła nie patrząc na mnie. A sierść shih tzu jest straszna: szorstka, łapie brud i kołtuni się potwornie, o wiele wiele bardziej niż sierść maltańczyka i yorka razem wzięte.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 00:16 przez aster.

york czy maltańczyk?

03 paź 2011 - 00:17:30

Maltańczyka. Są troszkę większe od yorków, ale szybciej się uczą i są mądrzejsze jeśli chodzi o tresurę.
yorki często mają charakterek i sa wredne, nawet dla właścicieli. Dużo znajomych je ma, bo chyba jakaś moda na nie nastała i nie są zachwyceni. Wiadomo kochają je, ale narzekają ze gryzą buty, podgryzają stopy i kompletnie nie reagują na komendy.

Mnie denerwują na spacerach za to. Latają takie oczywiście bez smyczy i nie reagują na polecenie wróć wogóle. Ja mam amstaffo-pittbula , i zawsze jest taka sytuacja, że ten york podbiega (mimo usilnych krzykow własciciela, nawet sie nie obejrzy) staje metr od mojego psa i szczeka z całych sił..Moj pies nie reaguje na takie małe psy, ale po paru minutach zaczyna się wkurzać i powarczy, albo szczeknie, a właściciele oczywiscie nie podejdą bo mówią ze sie boją mojego psa, i że to morderca i jak ja śmiem tu chodzić, że zje ich małego pieska. Więc najcześciej konczy sie to ostrą rozmową o tym, że kiedyś którys pies rzeczywiscie go zje i tyle bedzie miał z puchatej kulki.

york czy maltańczyk?

03 paź 2011 - 00:20:12

POMERANIAN!

york czy maltańczyk?

03 paź 2011 - 00:23:55

MALTAŃCZYK WYGRYWA Z YORKIEM :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Znalezione przy drodze