Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 15:48:56

Witam
W grudniu 2008 zabrałam małego kota ze schroniska-miał zaledwie kilka tygodni...Po ponad dwóch latach obecności w domu niestety jestem zmuszona go oddać :( Okazało się,że mój syn jest alergikiem :( Wieczne problemy,wieczne choroby dróg oddechowych :( Bardzo kochamy i bardzo przywiązaliśmy się do kotka,ale niestety...wybór między zdrowiem dziecka a kotem jest oczywisty... :( Nie jest mi łatwo... :( Nie chcę go też oddawać do schroniska...skąd go zabrałam... Dlatego proszę o pomoc-może znajdzie się równie wielki miłośnik kotów jak ja i przygarnie koteczka.
Ma na imię TOFIK,jest prześliczny i przecudowny. Wykastrowany,co pół roku odrobaczany,wszystkie szczepienia ma wykonane. Ułożony,pieszczoch,zdrowy,czyściutki-jest kotem domowym-nie wypuszczanym na dwór. Jest bardzo "wdzięcznym" kotem,lubi się tulić,głaskać,spać na kolanach.
Zainteresowanych proszę o kontakt na priv. Mieszkam w Bytomiu.
Rany...beczeć mnie się chce :((



ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 15:51:11

Cudowny... Ech, gdybym mieszkała bliżej na pewno bym go wzięła. Kocham te zwierzątka

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 15:52:07

Śliczny kocurek! Mam nadzieję,że znajdzie się dobry domek dla niego.

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 15:54:01

śliczny jest! Ja niestety nie pomogę, bo sama jestem alergikiem. Ubolewam nad tym faktem, bo uwielbiam koty, ale nigdy nie będę mogła mieć ;-( Niestety moje uczulenie na sierść jest bardzo silne ;/

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 16:00:54

coś na temat alergii i kotów:
http:// forum.miau.pl/viewtopic.php?t=31987
usunąć spację



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 16:01 przez Fiox.

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 16:03:06

Miałabym chętną na kociaka ale niestety za daleko :(

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 16:03:22

<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-04 09:18 przez moderator.

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 16:09:40

Cytat
madzianb
znudzil sie? wszstkoe male zwierzatka sa sliczne gorzej jak urosna ...

zalosna jestes oddawac dorosle zwierze, zanim wezmiesz kolejne najpierw walnij sobie baranka w sciane moze mozg zacznie ci funkcjonowac



jeżeli nie możesz pomóc to sie nie wypowiadaj na forum!

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 16:10:30

Zasmucę Cię, ale oddanie kota nie załatwi sprawy, alergeny utrzymają się w mieszkaniu jeszcze dłuuuuuuuuugo [mówię nawet o latach], a złamiesz i sobie i dziecku serce oddając taką rudą ślicznotę... Nie rób tego, nigdy nie wiesz komu NAPRAWDĘ oddasz kota, szkoda go :(

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 16:11:33

ja bym cholernie chciała kotka ale tez niedawno przygarnęłam i okazało się że jestem uczulona :(

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 16:15:19

wypuść go na wolność teraz w okresie wiosna lato pełno ich na dworze poradzi sobie
oczywiscie to był żart oby znalzał domek :) moj chłopak nie nawidzi kotów bo dla niego sa fałszywe wiec odpadam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 16:17 przez princeska22.

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 16:15:59

Cytat
madzianb
znudzil sie? wszstkoe male zwierzatka sa sliczne gorzej jak urosna ...

zalosna jestes oddawac dorosle zwierze, zanim wezmiesz kolejne najpierw walnij sobie baranka w sciane moze mozg zacznie ci funkcjonowac

A czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem.
Cytat
princeska22
wypuść go na wolność teraz w okresie wiosna lato pełno ich na dworze poradzi sobie

Głupszej wypowiedzi nie słyszałam.
agastyl mam takiego same go kota jak ty chętne bym twojego przygarnęła, ale mieszkam w poza Bydgoszczą. Możesz spróbować zaszczepić swoje dziecko przeciw alergii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 16:18 przez MONIKA1985.

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 16:17:25

Cytat
madzianb
znudzil sie? wszstkoe male zwierzatka sa sliczne gorzej jak urosna ...

zalosna jestes oddawac dorosle zwierze, zanim wezmiesz kolejne najpierw walnij sobie baranka w sciane moze mozg zacznie ci funkcjonowac


Nie znudził mi się,wcześniej miałam innego kota przez 12 lat (dopóki nie umarł ze starości). Wiem co to znaczy mieć zwierzę i wiem jak należy się nim zajmować-a przede wszystkim nie wiem czy wiesz,koty im starsze tym lepsze. Widocznie Tobie się nudzi!!! W przeciwieństwie do Ciebie jestem osobą odpowiedzialną!!! Gdyby tak nie było dawno bym go oddała do schroniska-skąd go wzięłam!!! jednak szukam dla niego miejsca gdzie będzie mógł spokojnie żyć.
"A baranka walnij sobie w ścianę-może poziom kultury Ci się podniesie" !!!

Proszę-nie piszcie takich rzeczy.Szukam pomocy a nie poniżania,kamieniowania-no bo za co...???

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 16:17:44

Cytat
yagna1
ja bym cholernie chciała kotka ale tez niedawno przygarnęłam i okazało się że jestem uczulona :(

To odsyłam Cię do lektury forum miau, linka wyżej wkleiła Fiox.

Ja też jestem alergiczką i choćbym miała zapłakać, zakichać i zadrapać się na śmierć to NIGDY nie oddałabym nikomu swojej kotki, to tak jakby oddać członka rodziny... Z alergią można sobie radzić, szczególnie, że ponad 80% populacji jest niedokształcona jeśli chodzi o te "straszne" alergeny jakie roznoszą koty.

Mi od maleńkości mama zabraniała zbliżania się do jakichkolwiek zwierzątek. Rybki nie bo uczuli mnie ich pokarm, chomik nie bo jest mały ale sierść też ma, kot nie bo uczula... W wieku 12 lat przytaszczyłam do domu 4 klatki z uratowanymi chomikami od jakiejś psycholki i po czasie nie dość, że nic mi nie było to zmniejszył mi się katar, a lekarka panikowała i uważała mnie za wariatkę ;)
Cytat
princeska22
wypuść go na wolność teraz w okresie wiosna lato pełno ich na dworze poradzi sobie
oczywiscie to był żart oby znalzał domek :) moj chłopak nie nawidzi kotów bo dla niego sa fałszywe wiec odpadam

Zdębiałam zanim doczytałam, że to żart ;x



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 16:19 przez LaDrill.

ODDAM KOTA W DOBRE RĘCE :(

01 kwi 2011 - 16:19:51

nienawidze cie!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie imie dla suczki