Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:28:12



nie jestesmy pewni czy to Golden Retrievier ale pisnka jest baaaaaaardzo podobna.

Mam do oddania ślicznego pieska , sunia ma ok 3 mcy , jest przyjaźnie nastawiona do ludzi i jest bardzo mądra ;)

Mieszkam w Giżycku woj. warmińsko mazurskie.

Psinka została uratowana od złych ludzi- chcieli ją powiesić :( nie moge jej zatrzymac , bo bedzie dość dużym psem:(



jest możliwość dowiezienia pieska jeżeli nie znajdę nikogo z warmińsko-mazurskiego;)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-10 14:01 przez karolinka1108.

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:32:28

jaka cudna... niestety ja z zachodniopomorskiego;( a mój brat uczulony:(

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:32:34

co za szuje. powinni isć siedzieć;/ eh. niestety ja jestem ze śląska, ale mam nadzieję, że ktoś się znajdzie.

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:34:07

Cytat
lostintubee
co za szuje. powinni isć siedzieć;/ eh. niestety ja jestem ze śląska, ale mam nadzieję, że ktoś się znajdzie.



dokładnie. to samo

niezweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:35:00

łoooooooooo matko jaki śliczny

normalnie w przyszlości to ja chyba założę schronisko aby opiekować sie tymi wszystkim pieskami

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:35:20

jest cudna :) na dużego psa nie mam tyle miejsca w 2 pokojowym mieszkaniu ale mocno 3mam kciuki za to żeby dobrzy ludzie ją przygarnęli

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:37:49

my wlasnie tez mamy 2 pokojowe mieszkanie i mama uczulona ;(

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:41:16

jaka boska kuleczka! uwielbiam takie psiska, na razie nie moge sobie pozwolic na psa ale jak juz bede miala swoje stale miejsce zamieszkania to bede miala chyba schronisko.... nie moge patrzec jak sie krzywdzi zwierzeta albo jak sie biedne blakaja .... :( az serce sie kraje..... podbijam i mam nadzieje ze znajdzie sie nowy wlasciciel ;*

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:45:31

pomóżcie :))

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:47:32

podbijam oczywiście:) życzę pieskowi jak najlepiej:) i założe się, że piesek szybko znajdzie nowego właściciela, bo ma większe szanse niz brudny stary kundelek (nad takim stanem rzeczy jednak ubolewam;[ ), ja z łódzkiego i mam dwa pieski. Ja napewno jak będę na swoim wezmę właśnie najbardziej poszkodowane zwierzątko ze schroniska. Już mam takiego kotka z narzeczonym i jesteśmy przeszczęśliwi:)

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:50:31

piękny, jak ja bym chciała takiego mieć - wytresowałabym go na dogoterapeutę- to świetna sprawa jak pies może pomagać człowiekowi - szkoda, tylko że niektórzy ludzie, tak jak poprzedni właściciele tego psa, nie potrafią tego uszanować, ale ludzie czasem są o wiele gorsi niż zwierzęta... niestety jestem z Gdyni, ale podbijam, bo może ktoś będzie chętny, super psinka

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:50:36

gdybym tylko mogła była by moja na zawsze ;(

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:51:38

Sliczna ! Bym z chęcią wzieła ale mam już psiaka. To jest na moje mieszaniec goldena retrivera ;)

Golden Retriever ! szuka domku

08 lut 2011 - 19:53:58

normalnie nie moge sie napatrzec ,a to zdjecie ostatnie mnie tak rozczula..... :( cudo nie psina ;*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koty skazane na śmierć:(