Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

gorący temat

urlop

19 minut temu

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy Wy też tak macie, że od jakiegoś czasu pomimo zaznaczenia w opcjach "chcę sprzedawać także osobom niezweryfikowanym" to nie działa?

W zeszłym roku działało, ale w tym roku już drugi raz mam podobną sytację.

Za pierwszym razem, kilka miesięcy temu, myślałam że dziewczyna jest po prostu mało ogarnięta w kwestiach działania portalu (nowe konto, zero komentarzy) i dlatego nie klika "kup teraz" pomimo mojej dwukrotnej prośby. Ostatecznie kupiła, ale jakby poza szafą.

Dzisiaj znów to samo, z tym że tym razem kupująca wyraźnie napisała, że nie może kliknąć, bo wyskakuje jej, że jako niezweryfikowana nie może kupić. Sprawdziłam ustawienia, nadal mam ustawione tak jak zawsze było. Sprawdziłam też, czy przypadkiem nie mam tej osoby na czarnej liście, ale nie. No i znów sprzedaję poza szafą :/

Więc co się stało, że pomimo zaznaczenia tej opcji, osoby niezweryfikowane już nie mogą u mnie oficjalnie kupić? Jakieś zmiany, o których nie wiem, czy po prostu coś nawala?

@DaChoice
Nie jesteś pierwszą osobą,która ma podobne kłopoty.
Inne dziewczyny też o tym pisały.
Poza tym od jakiegoś czasu nie można wstawić zdjęć.
Nie wiem,jak u Ciebie?uff



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-04 09:01 przez czarownicaao.

@czarownicaao

Aha, to widocznie mnie coś ominęło, jakbym wiedziała, że to już było, to nie zakładałabym wątku.
Co do zdjęć, u mnie ostatecznie dodaje, ale bardzo wolno, i przy większości zdjęć muszę próbować kilka razy, bo dopiero za którymś razem załapuje.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-04 18:49 przez DaChoice.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zmienić konto bankowe