Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie mogę zasilic salda

01 kwi 2015 - 18:58:42

witam czy to tylko ja mam taki problem gdy chce zasilić saldo nie przekierowuje mnie do strony bankowej wyskakuje komunikat wybierz kanal platnosci jak go wybrałam i na laptopie i na telefonie to samo a potrzebuje pilnie zasilić saldo

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

nie mogę zasilic salda

02 kwi 2015 - 13:39:44

Po wybraniu kanału płatności poniżej powinnaś wpisać swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy, zaakceptować regulamin oraz pozostałe zapisy (po ich przeczytaniu), a następnie kliknąć "Dokonaj płatności". Wtedy zostaniesz przekierowana na stronę swojego banku.

nie mogę zasilic salda

29 wrz 2015 - 21:18:37

czy problem z doładowaniem konta przez sms długo potrwa? Nie mogę doładować konta na promocje :(

halo? czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć?

fajnie że się ktoś zainteresował.... ściana



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-04 20:40 przez serduchajko.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

nie mogę zasilic salda

08 paź 2015 - 13:22:47

@serduchajko jesteśmy w trakcie migracji na nowy system, niestety w związku z tym musieliśmy wyłączyć chwilowo możliwość zasilania salda za pomocą SMS. Wkrótce usługa powinna być znowu aktywna.

nie mogę zasilic salda

11 gru 2015 - 20:39:35

to już trwa 2 miesiące i nadal nie można zasilić konta przez sms ściana kiedy będzie wreszcie działało?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

nie mogę zasilic salda

23 gru 2015 - 09:04:21

@serduchajko, niestety jeszcze przez jakiś czas opcja płatności przez SMS nie będzie aktywna. Zachęcam do skorzystania z opcji zasilenia salda za pomocą przelewu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z wpłatą