Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

33 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W odróżnieniu od innych problemów - tu odświerżanie strony nie pomaga.

Bardzo mnie to irytuje bo np. kiedy mam na sprzedaż bluzę moro, i wiem że sporo dziewczyn jej szuka i chcę im ją zaproponować, niestety jest no niemożliwe: wyszukiwarka nie działa.

1)Czy też tak macie?
2)Macie na to sposób?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Problem z wyszukiwaniem w kategorii poszukiwanych jest powodowany po stronie Serwisu. Wyszukiwarka będzie w najbliższym czasie przerobiona tak, by problem ten naprawić, proszę więc o jeszcze odrobinę cierpliwości :)

Magdo, skoro wyszukiwarka będzie przerabiana to czy zostaną dodane również podkategorie do Poszukiwanych? :)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Prace nad kategoriami nie są na tę chwilę zaplanowane, obecnie przerabiana będzie jedynie wyszukiwarka.

Teraz wyszukiwarka w ogóle nie działa - kiedy to się skończy ?

Dla mnie to jest bardzo podejrzane, bo zanim szafa.pl wprowadziła oferty reklamowania swoich ciuchów za dodatkową opłatą i inne płatne reklamy swoich ciuchów i szafy w szerszym zakresie, wszystko działało bez zarzutu.. Obecnie od dłuższego czasu informują tylko, że "problem jest znany i starają się go usunąć"... Możesz reklamować ciuchy na półce w poszukiwanych za opłata, ale już sama "za darmo" nie wyszukasz danej poszukiwanej przez innych rzeczy.. Dziwne, prawda? Nawet jeśli mam rację, na pewno nikt tego nie potwierdzi, może otrzymam zaraz ostrzeżenie, ale niech serwis ma świadomość, że to wszystko wygląda na grubymi nićmi szyte i że Szafiarki tę świadomość też mają...

co jest z tą wyszukiwarką ciągle pisze: Niestety nie ma jeszcze produktów spełniających wybrane przez Ciebie kryteria filtrowania. Wrrrrrr

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak 'ceny'