Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Braffiterka na Opolszczyźnie HELP

17 cze 2017 - 21:17:16

Dziewczyny, szukam dobrej braffiterki w woj. Opolskim, najlepiej Prudnik, Nysa lub okolica. Ostatecznie Opole.;)

W ogóle korzystacie lub korzystałyście z usług braffiterek? jak wrażenia? ;)

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Braffiterka na Opolszczyźnie HELP

30 cze 2017 - 16:34:03

Niestety nie jestem z tamtych stron, więc nie pomogę z lokalizacją, ale ostatnio brałam udział w evencie z brafitterką i nigdy nie sądziłam , ze mój biust może wyglądać tak dobrze!! :D okazało się, że nosiłam zupełnie źle dobrany stanik. dobrali mi śliczny koronkowy stanik i jest świetny, a co najważniejsze pięknie eksponuje moje piersi hihi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-10 09:40 przez moderator.

Braffiterka na Opolszczyźnie HELP

09 lip 2017 - 18:39:18

Cytat
Kaalina
Dziewczyny, szukam dobrej braffiterki w woj. Opolskim, najlepiej Prudnik, Nysa lub okolica. Ostatecznie Opole.;)

W ogóle korzystacie lub korzystałyście z usług braffiterek? jak wrażenia? ;)

Zdecydowanie bardzo polecam wizytę u brafitterki. Na blogu Stanikomania znajdziesz regularnie aktualizowany spis sklepów brafitterskich z całego kraju, ale w opolskim jest ich nie za wiele (Brzeg, Kędzierzyn, Olesno i Opole) i akurat ten w Opolu jest najmniej interesujący pod względem asortymentu.

Osobiście radziłabym raczej, o ile to możliwe, zrobić sobie wycieczkę do Wrocławia, gdzie sklepów jest kilka i można sobie zrobić całą pielgrzymkę bieliźnianą. Osobiście mogę polecić Onlyher, Boskie Biusty i Royal Bra, bo w tych byłam i wychodziłam zadowolona :)

Braffiterka na Opolszczyźnie HELP

25 lip 2017 - 13:00:23

@takaona chyba zrobię tak, jak mówisz:) a jakie średnio ceny biustonoszy w wymienionych przez Ciebie sklepach?

Braffiterka na Opolszczyźnie HELP

25 sie 2017 - 12:28:00

A ja mam złe doswiadczenia z brafiterką. Poszłam do polecanego salonu, dobrała mi stanik że niby dla mnie najlepszy a ja sie w nim źle czuje i mam wrażenie że mnie spłaszcza. Dałam ponad 2 stówy a niezadowolona jestem i nie chodze i mam wyrzuty sumienia ze tyle zapłaciłam... :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HURTOWNIA AWANTI