Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 13:12:15

No właśnie, jak uważacie, czy można jak bolą stopy zdjąć szpilki i bawić się na bosaka? Bez butów po prostu? Pytam się tak ogólnie o zasadę? Sama na studniówce po 23 już zdejmowałam szpile. A czy wam przydarzyła się kiedyś taka sytuacja?
Ponieważ idę na wesele kuzynki i mam dylemat, nie lubię po prostu bawić się w szpilkach, rozbolą po jakimś czasie stopy na pewno. Czy taniec bez butów będzie zły? Zastanawiał się, też czy w ogóle nie iść na boso bo pasuje mi to do sukienki, wszędzie nawet na ślub, co myślicie?

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 13:51:13

Wiesz co, wydaje mi się, że najwygodniej będzie ci całkiem nago. Tak ci będzie najwygodniej... ściana

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 14:17:35

A nigdy się ci zdarzyło tańczyć bez butów?

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 14:29:37

A nie lepiej przebrać na balerinki albo inne buty płaskie?

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 14:33:24

Cytat
Nina345
Zastanawiał się, też czy w ogóle nie iść na boso bo pasuje mi to do sukienki, wszędzie nawet na ślub, co myślicie?
Moja wypowiedź dotyczy tego zdania.

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 14:39:13

No, ale jak porównywać nago do bycia boso?
Wiem, ale pytam się co sądzicie o tańcu na bosaka, w końcu trudno brać buty za zmianę nieraz nie ma miejsca.

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 17:14:29

To po co zakładasz szpilki, skoro Ci w nich niewygodnie. Można założyć płaskie buty, np. balerinki. Np. ja w ogóle nie umiem chodzić na obcasach, więc nie chodzę, proste.

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 17:28:16

po co sie pytasz skoro uwazasz ze ci pasuje isc na boso, to idz. chcesz zwrócic na siebie uwage Twoja sprawa. buty na zmiane zawsze mozna wziąć a nie wydziwiac

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 17:29:52

Trza być w butach na weselu



Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 18:51:16

Cytat
nela1992x
Cytat
Nina345
Zastanawiał się, też czy w ogóle nie iść na boso bo pasuje mi to do sukienki, wszędzie nawet na ślub, co myślicie?
Moja wypowiedź dotyczy tego zdania.

...I mnie zastanawia sens tego zdania.
Tego jeszcze nie grali.

Autorko,ja bym także wzięła zamiast szpilek...baletki,balerinki lub inne fajne buciki na niskim i po problemie.
Znam pannę młodą,która po oczepinach założyła sobie białe,pięknie ozdobione kamykami tenisówki.Dla mnie rewelacja!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 18:54 przez czarownicaao.

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 19:00:09

Na moim weselu połowa dziewczyn tańczyła na bosaka, ale to od okolicy północy. Na części bardziej oficjalnej, wszyscy trzymali poziom :D

Generalnie są zasady dobrego wychowania oraz kultury osobistej, jednak dużo wybacza środowisko w którym dane przyjęcie się odbywa. Znam osoby, które uznałyby za obrazę zdjęcie eleganckiego stroju, jednak w moim odczuciu, tak jak mężczyźni od pewnej godziny zdejmują marynarkę i podwijają rękawy koszuli, tak kobieta może zmienić szpilki na płaskie, albo w ogóle rzucić je w kąt i zostać boso.

P.S. ja sama w ogóle miałam trampki więc dla mnie to nie stanowiło żadnego problemu.

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 19:17:25

Cytat
Nina345
No, ale jak porównywać nago do bycia boso?
Wiem, ale pytam się co sądzicie o tańcu na bosaka, w końcu trudno brać buty za zmianę nieraz nie ma miejsca.

Nie pytasz o sam taniec na boso,a raczej zastanawiasz się,czy...
"w ogóle nie iść na boso bo pasuje mi to do sukienki, wszędzie nawet na ślub, co myślicie?"

Dla mnie pomysł nienormalny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 19:19 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 19:54:54

Taa, idź boso wszędzie na ten ślub ... nogi brudne w kościele czy urzędzie, no to się wystroisz hmm chyba, że masz jakiego niewolnika, który będzie nosił bosą istotkę :D

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 23:39:43

Cytat
czarownicaao
Cytat
nela1992x
Cytat
Nina345
Zastanawiał się, też czy w ogóle nie iść na boso bo pasuje mi to do sukienki, wszędzie nawet na ślub, co myślicie?
Moja wypowiedź dotyczy tego zdania.

...I mnie zastanawia sens tego zdania.
Tego jeszcze nie grali.

Autorko,ja bym także wzięła zamiast szpilek...baletki,balerinki lub inne fajne buciki na niskim i po problemie.
Znam pannę młodą,która po oczepinach założyła sobie białe,pięknie ozdobione kamykami tenisówki.Dla mnie rewelacja!


No wiesz chyba że ślub jest na plaży:P

Czy można bez butów?

20 kwi 2017 - 23:41:18

Jak dziewczyna chce na boso to niech idzie, widziałam i taki scenariusz...jednak można kupić mega wygodne pantofelki, a na zmianę nie koniecznie jakieś tam baleriny, wystarczy wygodne odkryte fajne pantofle, każda powinna mieć taką parę na specjalne okazje:)a najwygodniej to w "walonkach", boso depniesz na coś ostrego i po balu;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komunia..