Obecnie rozmawiamy o:

MODA PLUS SIZE

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

46 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Koszula na prezent

26 lut 2017 - 20:17:41

Witajcie, niebawem mój brat ma urodziny chciałbym mu kupić fajną koszulę najlepiej w jakimś pastelowym kolorze. Brat lubi jasne kolory, ponieważ w takich kolorach jest mu do twarzy i nieco go odmładzają :) ,ale wiecie jak to faceci <spam>



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 16:36 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Koszula na prezent

09 mar 2017 - 15:18:57

podobną koszulę znalazłem na denleyu i w dużo niższej cenie

Koszula na prezent

09 mar 2017 - 16:17:46

mnie kolor nie przemawia , mąż mój nie nosiłby hmm

Koszula na prezent

10 mar 2017 - 11:21:16

Jakoś mnie kolor nie porywa-taki "landrynkowo-barbiowy".
Szukałabym czegoś bardziej stonowanego: beż,szary.
Ale to jest moje zdanie-każdy ma swój gust.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-10 11:21 przez czarownicaao.

Koszula na prezent

10 mar 2017 - 11:53:24

jak napisała autorka jej brat lubi takie kolory więc nie ma się co czepiać, chociaż ja ogólnie doczpiłlabym się koszuli na prezent bo wg mnie trzeba mierzyć :)

Koszula na prezent

10 mar 2017 - 11:59:46

No koszula powinna leżeć idealnie, więc w sumie trudno kupić taką, która nadawałaby się na prezent.

Koszula na prezent

10 mar 2017 - 21:23:17

Cytat
Ajkaa
jak napisała autorka jej brat lubi takie kolory więc nie ma się co czepiać, chociaż ja ogólnie doczpiłlabym się koszuli na prezent bo wg mnie trzeba mierzyć :)

"Brat lubi jasne kolory".
Autorka nigdzie nie napisała,że lubi różowy.

Koszula na prezent

10 mar 2017 - 22:33:50

żaden facet by nie ubrał "różowej koszuli" chyba że Jacyków.

Koszula na prezent

10 mar 2017 - 23:18:34

Oj, to jeszcze mało widziałyście jak tak...kiedyś kobiety nie nosiły spodni, a teraz bez nich żyć nie mogą:)jeden lubi cukierki a ktoś inny kolekcjonuje same papierki...kwestia wyboru:)widziałam mężczyzn w różowych koszulach i normalnie to wyglądało, wystarczy że ktoś potrafi dobrać strój i kolor do własnej sylwetki, ma dobry smak i nie sugeruje się opiniami osób, które tak naprawdę nie są otwarci na to, że ktoś może wyglądać lepiej od nich:)

Czy akurat koszula na prezent, to tylko zależy od autorki, może akurat brat wspomniał że jest mu potrzebna i tym się zasugerowała...a kolor, najlepiej podpytać brata i czy oby napewno chciałby taki prezencik, może akurat ma dobry pomysł lub nie:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Koszula na prezent

11 mar 2017 - 08:05:36

Jak to taki jasny kolor to okej :D

Koszula na prezent

11 mar 2017 - 15:46:05

Cytat
Polaris3
żaden facet by nie ubrał "różowej koszuli" chyba że Jacyków.

Uważam podobnie.
W każdym razie na pewno nie w tym odcieniu.

Koszula na prezent

11 mar 2017 - 23:00:17

Co z wami? W innym watku doradzacie koledze latex i szpilki do jego figury zamiast mu to wyperswadować, a tu kpicie z mężczyzn którym pasuje różowa koszula...nie wiem jak to odbierać, napewno szczere to nie jest:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Koszula na prezent

11 mar 2017 - 23:33:13

A wypraszam sobie, ja akurat nie kpię @CzerwoneUsta. Jasny róż jak najbardziej dla brata Autora jeśli lubi. I zgadzam się z Autorem, że może odmładzać.

Koszula na prezent

12 mar 2017 - 00:11:00

Cytat
malmie
A wypraszam sobie, ja akurat nie kpię @CzerwoneUsta. Jasny róż jak najbardziej dla brata Autora jeśli lubi. I zgadzam się z Autorem, że może odmładzać.
Fajnie że jesteś;) brak szczerości u ciebie? Nawet przez myśl mi nie przeszło, kto jak kto...dobra, muszę znikaćcheers

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Koszula na prezent

12 mar 2017 - 10:32:50

Cytat
CzerwoneUsta
Fajnie że jesteś;) brak szczerości u ciebie? Nawet przez myśl mi nie przeszło, kto jak kto...dobra, muszę znikaćcheers
A, no w sumie racja, ale tera jak patrzę na swój ostatni wpis to jakbym coś na "sumieniu" miała heheheh
Autor zaspamował i se poszedł zostawiając klasyczną koszulę w kolorze różu nuci

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wiosenna garderoba ;)