Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 6/5

Koszula na prezent

13 mar 2017 - 15:15:58

No różowa koszula zdecydowanie nie jest dla każdego mężczyzny. I nie mówię tu, że ktoś w takim kolorze mógłby wyglądać źle. Bardziej chodzi o samopoczucie mężczyzn w takim różu :) A z doświadczenia wiemy, że nie każdy się na taką zdecyduje. Ale też możemy stwierdzić, że coraz więcej mężczyzn nad takimi kolorami się już zastanawia. To chyba świadczy o tym, że coraz więcej o modzie zaczynają myśleć, to akurat dobrze.

Chyba najczęściej wybieranymi kolorami są błękit, granat, czerń i biel. Oczywiście mówimy tu o standardach, a nie koszulach w kratę gdzie kolorów zazwyczaj jest więcej :)

Koszula na prezent

12 kwi 2017 - 12:39:15

mój facet uwielbia nosić koszule, ma ich całe mnóstwo, a część z nich pochodzi z właśnie z ombre :D Mają naprawdę duży wybór i niską cenę. Na pewno będziemy z mężem do nich wracali, bo warto. Nie widzę sensu przepłacania w sieciówkach, które oferują 100 razy gorszy materiał za 5 razy droższą cenę. Też mi interes.. :p
Pozdrawiam wszystkie szafiarki ! serce

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Koszula na prezent

23 kwi 2017 - 15:49:43

oczywiście, że jest to dobry prezent, ale kup tam gdzie możesz dokonać zwrotu. Tak najlepiej... Ja mam swoj sklep on line w którym jest miła profesjonalna obsługa, a zwroty - bezproblemowe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

asos.com