Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kobieta z super stylem

26 lut 2017 - 14:46:52

63 lataka z super stylem,i jak widac zabawa moda nie jest tylko zarezerwowana dla młodych



kobieta z super stylem

26 lut 2017 - 15:14:05

Odlotowa Pani, a kto to jest?

kobieta z super stylem

26 lut 2017 - 15:19:09

no sorry, ale na tych chociażby dwóch ostatnich wygląda po prostu karykaturalnie.

kobieta z super stylem

26 lut 2017 - 15:38:29

Podoba mi się fotka nr 1,3 i 4.
No pozostałych faktycznie wygląda troszkę...dziwnie.
Jak przebieraniec.Może zależy to od ujęcia?
Ale to moje zdanie.

kobieta z super stylem

26 lut 2017 - 15:42:51

Cytat
mary_drwal
Odlotowa Pani, a kto to jest?
to jest Accidental Icon czyli LYn Slter Co do wygladu karykatualnego ja tak nie uwazam przez nasze stereotypy i zakodowane myslenie jestesmy mocno zasciankowi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-26 15:46 przez agata74.

kobieta z super stylem

26 lut 2017 - 15:52:36

Ja raczej uważam, że o zaściankowości świadczy zachwycanie się wszystkim czym zachwyca się aktualnie internet. Ja tam wolę ponadczasową elegancję i klasę Beaty Tyszkiewicz.

kobieta z super stylem

26 lut 2017 - 15:53:56

Wygląda świetnie i kobieco. To ważne aby o siebie dbać w każdym wieku.
ostatnie zdjęcie jest źle zrobione więc bez komentarza.

kobieta z super stylem

26 lut 2017 - 16:23:05

Cytat
alicja70
Ja raczej uważam, że o zaściankowości świadczy zachwycanie się wszystkim czym zachwyca się aktualnie internet. Ja tam wolę ponadczasową elegancję i klasę Beaty Tyszkiewicz.
Ja nie wiem czy internet sie nia zchwyca bo ja nie sledze trendow :P zawsze lubiłam i lubie ludzi wyrozniajacych sie gdzie widac ze strój odzwierciedla ich osobowosc. A Beata Tyszkiewicz ma ok 80 lat wiec ok 20 wiecej od Lyn to raz dwa zupełnie maja inne style. Tyszkiewiz styl dystyngowanj damy natomiast Lyn zwariowanej ekstrawertyczki z duża nutą eksrawagancji ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-26 16:28 przez agata74.

kobieta z super stylem

26 lut 2017 - 17:02:58

Super stylowka ;D

kobieta z super stylem

26 lut 2017 - 17:09:51

Cytat
agata74
Cytat
mary_drwal
Odlotowa Pani, a kto to jest?
to jest Accidental Icon czyli LYn Slter Co do wygladu karykatualnego ja tak nie uwazam przez nasze stereotypy i zakodowane myslenie jestesmy mocno zasciankowi
Zgadzam się z tobą w 100%:) w polsce uważa się jeszcze, że starsza pani to chustka i fotel bujany, i wkurza mnie taki sposób myślenia, ta babka wygląda genialnie, pozazdrościć stylu...damą natomiast trzeba być w każdym wieku, a Beata Tyszkiewicz była i jest tylko damą, tak jej życiowa rola...ale są kobiety aktywne życiowo i styl damy, w życiu codziennym niestety nie przejdzie...nie widzę Beaty Tyszkiewicz w roli kobiety pracującej, natomiast kobieta ze zdjęc jak najbardziej, i wiek tu nie ma znaczena, fajna babka i fajny styl.

kobieta z super stylem

26 lut 2017 - 17:20:26

mi podoba się,2,3,4;)

kobieta z super stylem

26 lut 2017 - 23:26:57

Podoba mi się zdjęcie 1 i 2, pozostałe są dla mnie przejaskrawione. Bez względu na to co komu wypada, nie wypada, co przystoi i jakie są stereotypy po prostu na ostatnich zdjęciach nie odpowiada mi to wizualnie.I tyle.
Ogólnie bardzo mnie cieszy, że osoby starsze też pokazują się w sieci to pozwoli może naszym Mamom czy babciom ,,zaszaleć'' :))

kobieta z super stylem

27 lut 2017 - 13:42:11

dla mnie 1 zdjecie trafione ale co do tych jeansów i besbolówki to płakć się chce.
wiem że teraz w xxI wieku kobiety jzz nie muszą nosić szarosći i czarnego, ale ze smakiem się ubierać a nie odmładzać za wszelką cenę.
Na zachodzie noszą luz tam nikt nie zagląda do metryki a nawet jak latem założysz kozaki lub futro.W polsce przyjęły się stereotypy że kobieta po 60........i dalej to babcie o laskach i halki rajtuzy i różaniec.

kobieta z super stylem

27 lut 2017 - 14:11:56

gdyby postawiła na elegancję z odrobiną pazura, a nie na pazur z gramem elegancji wyglądałaby młodziej. Przez drapieżność w stroju staje się czarownicująca, a szkoda.

kobieta z super stylem

28 lut 2017 - 12:01:39

ja wiem jak sa postrzegane moje stylizacje i pamietam jak niektóre dziewczyny pisały że mi nie wypada czegos tam nosic bo mam 40 lat tyle że one patrzyły z perspektywy swojej i wyglądu swoich mam. Ja uwazam ze moda jest dla wszystkich i trzeba sie nia bawic, ubiorem i swoim wygladem wyrazamy siebie pokazujemy co lubimy i jakimi osobami jestesmy jaki mamy nastrój itp. Ja np. jak czuje sie podle to nie ubiore sie kolorowo tylko bede chciała wtopic sie w tłum ale jesli mam swietny humor i jestem szczesliwa to ubieram sie bardzo kolorowo i to widac jak sie patrzy na taka osobe. Dla mnie ta kobieta jest pełna i spójna jej osobowosc współgra z stylizacjami jakie prezentuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koszula na prezent