Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny :)
Prosiłabym Was o opinię odnośnie tematu ww., mianowicie czy dzisiaj opłaca się wystawiać(czy to na licytację czy to kup teraz) tzw.paki ubrań?
Ja mam baardzo dużo ubrań które są w bardzo dobrym stanie i leżą w szafie od miesięcy, założone raz, dwa albo nawet niektóre wcale(!) i chciałabym wystawić przeróżne rzeczy, spodnie, spódniczki, bluzki, marynarki, nawet torby, tylko czy to ma dzisiaj wzięcie ? Jak myślicie ?

Mi się nigdy nie zdarzyło kupić paki, może raz czy dwa próbowałam coś takiego wystawiać, ale się nie sprzedało (przy czym te same rzeczy powystawiane oddzielnie jednak zeszły). Ale myślę, że jak się dobrze dobierze taką pakę, to jest szansa sprzedać. Przedmioty powinny być oczywiście w tym samym rozmiarze, podobnym stylu, na tą samą porę roku itp. Bo z tego co słyszałam, "przypadkowe" dobieranie rzeczy do paki się nie sprawdza.

Ja osobiście nie lubię tych zestawów, bo wole kupić to czego aktualnie nie mam, co potrzebuje, a nie ma tak ze 100 % wszystko mi się podoba w tych zestawach, wiec po co mam płacić za coś co mi się nie podoba. super

nie kupowałam nigdy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie pazarki hybrydowe zrobić do tej kiecki??