Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

42 minut temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej!
Lubię nietypowe rzeczy, takie które się wyróżniają i nie są "masówką", ale ie ma tego za dużo w sklepach, więc postanowiłam puścić trochę wodze wyobraźni i sama coś stworzyć. Na pierwszy ogień wzięłam buty. Powiedzcie mi co o tym myślicie, a może macie jakieś sugestie co do innych motywów, które mogłabym wykorzystać? :)


@crudelia
Pierwszy i drugi pomysł nie bardzo do mnie przemawia.
Pozostałe są super i mam wrażenie,że się rozwijasz
i jesteś w tym coraz lepsza.
Hobby bardzo interesujące,a z czasem...może nawet przerodzić się
w biznes.Kto wie?

Też nie znoszę masówki,nie lubię tego,co pospolite,hurtowe
i pochodzi wyłącznie z sieciówek.
Bardzo cenię u ludzi własny styl,oryginalność i odrębność.
Sztuką jest stworzyć coś,czego nie ma nikt-takie jest moje zdanie.
Z całego serducha powodzenia.:*

Nie przemawia do mnie biżuteria na obuwiu, mam wrażenie że może przeszkadzać podczas chodzenia, szczególnie ta wystająca poza, mocowanie również dla stóp wrażliwych może powodować dyskonfort. Za duże te ozdoby, może gdyby były mniejsze...sam pomysł może się sprawdzić ale niestety musisz to przemyśleć i dopracować:)

Szczerze, nie podobają mi się wcale. Są wielkie i wulgarne. Zresztą tego typu ozdoby popieram w wypadku gdy przy ograniczonym budżecie służą temu by przysposobić buty do kreacji. Ewentualnie gdy stanowią humorystyczny element stylizacji.
http://butynaskroty.blogspot.com/2014/03/bizuteria-dla-butow.html



jak dla mnie beżowe najładniejsze :)

Wszystkie okropne

Dziękuję :D

Ozdoby w chodzeniu nie przeszkadzają, sprawdziłam, mocowane są na specjalny klej, więc nie sprawia to dyskomfortu, chociaż oczywiście mogą zahaczyć o rajstopy czy nogawkę. Co do wielkości... cóż gdy je kupowałam przez internet byłam pewna, że są mniejsze (na stronie niestety nie było rozmiarów) i też nie to trochę na początku zniechęciło, ale po przymierzeniu stwierdziłam, że jednak stopa jest "daleko" i ozdoby przestają tak się rzucać w oczy a te mniejsze są mało widoczne, zrobiłam ostatnio zdjęcie sukienki w butach ze śnieżynkami i różnica była spora w porównaniu do zdjęcia samego buta z bliska:)

Cytat
Aleks6292
Wszystkie okropne


Nie trzeba się na ludziach mścić za twarz...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-06 15:37 przez crudelia.

ozdoby obuwnicze ok jedyny warunek że są nie przyczepione na stałe a w formie klipsa i to wtedy ma to sens

okropne jak dla mnie

powiem w prost nie obrażam ciebie ale to gniot.
na butach jeśli już to coś bardziej delikatnego ,to jest troszkę jakby wiocha.

No właśnie coś podobnego chciałam napisać, ale patrząc po tym co autorka wątku odpowiedziała @Aleks6292 trochę aż się bałam wypowiedzieć tutaj swoje zdanie ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ktokolwiek kupuje jeszcze 'paki'ubrań?