Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czarna sukienka, jakie dodatki?

29 sty 2017 - 22:24:19

witam wszystkich! ;)

chciałam się Was zapytać, co zaproponowałybyście jako dodatki do czarnej sukienki na imprezę w restauracji? chodzi mi żeby było jak najmniej czarnego (czarna ma być tylko sukienka) jaki kolor bolerka/obuwia? tak żeby ożywić...niby do czarnego pasuje każdy kolor - srebrny kolor choć pasuje to odpada, bo będzie zbyt "sylwestrowo" pewnie większość osób będzie na czarno-klasyka, a nie chcę żeby wyglądało na stypę hmm :( są to urodziny...zdecydowana jestem na czarną sukienkę, na pewno nie założę ciemnych rajstop, tyle wiem... za wszystkie porady z góry dziękuję!serce

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

czarna sukienka, jakie dodatki?

29 sty 2017 - 22:32:47

Postawiłabym na czerwone buty i torebkę i jasną kremową marynarkę:) i do tego złota biżuteria :)

czarna sukienka, jakie dodatki?

29 sty 2017 - 22:36:55


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-29 22:39 przez alicja70.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

czarna sukienka, jakie dodatki?

29 sty 2017 - 23:32:35

Właśnie jestem za czarnym, nie wiem jaka ta sukienka, ale jak wykrojona z przodu to proponuje na bogato naszyjnik i kolorowa, większa kopertówka, a reszta czarna za wyjątkiem rajstop i butów. Rajstopy cieliste, a buty czerwone, bardzo czerwone wręcz bordowe.

czarna sukienka, jakie dodatki?

29 sty 2017 - 23:45:44

Chyba zostanę przy Waszych odpowiedziach ;) buty czerwone, a dodatki coś z kremowym, złotym... dziękuję:* jak macie jeszcze jakieś inne pomysły, to proszę piszcie!

czarna sukienka, jakie dodatki?

30 sty 2017 - 11:11:32

perłowe dodatki , grafitowe dodatki a nawet lekki bez

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

czarna sukienka, jakie dodatki?

30 sty 2017 - 11:19:42

Do małej czarnej to w sumie wszystko pasuje :D I jakieś małe drobne biżu i duże ciężkie :)

czarna sukienka, jakie dodatki?

30 sty 2017 - 17:40:42

Do czarnej sukienki to rzeczywiście pasuje wszystko.
Może chaber albo czerwień-dla rozświetlenia,a nawet żółty.
Śmiało możesz poeksperymentować moim zdaniem.:)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

czarna sukienka, jakie dodatki?

23 mar 2017 - 01:35:55

Myślę, że jasny żakiet będzie ok. Sama własnie taki bym wybrała. Możesz go kupić w wielu sklepach :)

czarna sukienka, jakie dodatki?

23 mar 2017 - 08:36:47

czarny tak samo jak i biały kolor to jedyne kolory które łacza sie z innym i sie nie gryza jest jeszce jeden taki kolor co ma tak samo i jest to szary ale to nie dziwne bo jak wezmiesz czaran i biała farbke i je zmieszasz to wyjdzie szary. Tak wiec do czerni pasuja kazde dodatki jesli chodzi o kolor jedynie trzeba zgrac to stylistycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka na wesele dla karmiącej