Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie proste męskie tshirty?

16 sty 2017 - 13:51:03

Mam problem. Gdzie kupujecie najprostsze, zwykłe bluzki, t-shirty, longsleevy w różnych kolorach? Po kolejnym praniu mam koszulki z hm męża do wywalenia, obrzydliwie rozlazły się wszerz i skurczyły, powykręcały. Z moimi rzeczami tak się nie dzieje a piorę w niskich temperaturach i uważam na to. Nie mam już sił...

Gdzie proste męskie tshirty?

16 sty 2017 - 14:03:23

Ja mojemu kupuję na ombre clothing. Mają bardzo ładne ciuchy, ostatnio są promocje i wzięłam super ciepłą kurtkę za 50zł i tshirt z długim rękawem za 29zł. Jakość dużo lepsza niż w sieciówkach. Kiedyś kupiłam mu tshirt w Housie i New Yorkerze i po 2 praniach zszedł kolor.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-16 14:05 przez martynek1990.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie proste męskie tshirty?

16 sty 2017 - 14:21:18

No więc właśnie ja nie wiem ta jakość to leci łeb na szyję...To stronka internetowa? Dzięki przejrzę. Dużo rzeczy zamawiałaś stamtąd?

Gdzie proste męskie tshirty?

16 sty 2017 - 16:13:39

ja kupuję w carry

Gdzie proste męskie tshirty?

16 sty 2017 - 17:09:09

ja kupuje w croppie :) bardzo dobre jakościowo po kilku praniach jak nowe ;)

Gdzie proste męskie tshirty?

16 sty 2017 - 18:18:59

carry, crop,

Gdzie proste męskie tshirty?

16 sty 2017 - 19:33:54

Cytat
Superktosiek
Mam problem. Gdzie kupujecie najprostsze, zwykłe bluzki, t-shirty, longsleevy w różnych kolorach? Po kolejnym praniu mam koszulki z hm męża do wywalenia, obrzydliwie rozlazły się wszerz i skurczyły, powykręcały. Z moimi rzeczami tak się nie dzieje a piorę w niskich temperaturach i uważam na to. Nie mam już sił...
Są na allegro za 60zł oryginały Kangool znajomy przywiózł i ma parę sztuk i rózne kolory a resztę ma na tablicy

Gdzie proste męskie tshirty?

16 sty 2017 - 20:23:44

Jeżeli nie zależy Wam na "marce" to polecam Fruit Of The Loom - proste koszulki, bez żadnych wzorów - często wykorzystywane jako odzież reklamowa. Sama brałam koszulki tej firmy do malowania. Im wyższa gramatura tym lepsze jakościowo (grubsze) - ja miałam 205g w cenie ok 11zł za sztukę - kolorystyka też dość fajna ;)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie proste męskie tshirty?

17 sty 2017 - 10:27:04

Cytat
fekete
Jeżeli nie zależy Wam na "marce" to polecam Fruit Of The Loom - proste koszulki, bez żadnych wzorów - często wykorzystywane jako odzież reklamowa. Sama brałam koszulki tej firmy do malowania. Im wyższa gramatura tym lepsze jakościowo (grubsze) - ja miałam 205g w cenie ok 11zł za sztukę - kolorystyka też dość fajna ;)

Kiedyś pracując w gastronomii mieliśmy koszulki od nich, może kwestia akurat modelu i materiału ale były wyjątkowo słabe. Skracały się, spierały czarny kolor i w ogóle nie oddychały... :(

Gdzie proste męskie tshirty?

17 sty 2017 - 15:27:55

Cytat
Superktosiek
No więc właśnie ja nie wiem ta jakość to leci łeb na szyję...To stronka internetowa? Dzięki przejrzę. Dużo rzeczy zamawiałaś stamtąd?

Tak, praktycznie połowe ciuchów ma z tej strony, marynarki, kurtki, tshirty, spodnie dresowe po domu i wszystko sobie chwali :) Ceny są niskie a jak mają promocje, to już w ogóle:) W weekendy często dostawa gratis.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie proste męskie tshirty?

26 sty 2017 - 22:28:14

Patrzyłam na te bluzki w ombre, cena niby spoko ale jakoś tak na zdjęciach mnie nie powalają. Nie wiem czego to jest kwestia. W sensie wyglądają jakoś chińsko a niby 100% bawełna. Ciekawe jak jakościowo ta bawełna

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie proste męskie tshirty?

27 sty 2017 - 13:36:20

Na ombre to się raz naciełam i więcej nie zamówię. Kieszenie od kurtki popruły się po tygodniu nie mówiąc o tym, że w ogóle była potwornie cieniutka i w ogóle nie ciepła...

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie proste męskie tshirty?

29 sty 2017 - 21:43:52

Znalazłam taki sklep gdzieś z forum - maja tu zwykłe proste jak patrzyłam 100% bawełna, no i dobra cena 19.90, zamawiał ktoś? <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-11 17:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie proste męskie tshirty?

29 sty 2017 - 23:11:13

Też tam zamawiałam spodnie niedawno i są spoko. Co do bluzek jak 100% bawełna to chyba warto, chociaż spróbować jak cena i tak taka że nie kupisz raczej taniej no chyba że plastikowe :D

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie proste męskie tshirty?

29 sty 2017 - 23:32:41

A dobra, raz kozie śmierć, zamówie te zobacze. Widziałam też fajną bluzę, może na walentynki w sumie dorzucę? Byłoby częściowo z głowy ;))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zamszowe czółenka ;-)