Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ktoś parę lat temu polecał buty tej firmy, konkretnie kozaki na zimę. I chciałabym dorzucić swoją opinię. Kupiłam w 11.2015 r. ładne, klasyczne, bordowe kozaki za kolano marki Alberto Violli, która jest marką Alimex. Kozaki ze skóry. Taka była informacja od sprzedawczyni w sklepie firmowym. Takie oznakowane na pudełku-> "Skóra: Alberto Violli by Alimex". Okazało się że z tyłu nad pietą wzdłuż całego buta jest wstawka z czegoś sztucznego. To coś popękało już po kilku założeniach.Buty do reklamacji i zaczęła się polka z firmą. Brak kontaktu, przeciąganie terminów. Naprawili. Po 2-ch miesiącach to samo. Wcale nie jakoś intensywnie używane-bo mam więcej kozaków na różne temperatury. Reklamacja nr 2. Prośba o odstąpienie od umowy.Jestem epatowana opiniami w stylu "niszę buty celowo, nie szanuję, nie dałam naprawić nosząc już uszkodzone". Nie pomogły zdjęcia, powoływanie się na prawo. Znowu naprawili "0 reakcji" na prośby, nawet pomoc Rzecznika Praw Konsumenta na nic się zdała. Ja nadal walczę, a Wy uważajcie bo możecie trafić tak samo. W ramach "rozwiązania problemu" chcieli mi dac 20% upustu na nowe kupione u nich buty. RÓBCIE JAK CHCECIE-> JA ODRADZAM. Bo coś może się zniszczyć-bywa. Ale wciskanie takiego kitu jak to robią oni - to już inna sprawa. (bo Oni dobrze wiedzą co jest grane, nie wierzę żeby nie było sposobu w firmie produkującej buty sprawdzenia jakości takiego badziewia z którego jest wstawka. A wtedy to już jest kwestia uczciwości biznesowej)!!!

w zyciu bym tego nie kupiła .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?