Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kupuje dresy w H&M, noszę w domu i np. Na szybko do sklepu. I na pocztę wysłać do ciuchy :D

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Ja się na hmie nieraz przejechałam szczególnie na jakości bo rozjeżdzały się kosmicznie po praniu. Teraz te nowe co kupiłam, póki co zachowują się świetnie.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

oczywiscie, ze nie... teraz dresy mozesz nosic na codzien, przeciez sa teraz dresy z róznymi zdobieniami itp. mozesz sobie dobrac odpowiednie, poszukaj online.

W domu siedzę TYLKO w dresach, nienawidzę siedzieć w jeansach, bo ja się w nich męczę, dlatego zakładam jeansy tylko na wyjście z domu, a po powrocie pierwsze co robię, to przebieram się w dresy.
Chociaż latem w tych ładniejszych dresach wychodzę nawet na zewnatrz, ale do zimowych kurtek i butów dresy niestety nie pasują, dlatego zimą na zewnatrz "męczę się" w jeansach.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

A mi to tam nie przeszkadza. Chodzę normalnie w dresikach tych co kupiłam i do tego czarne mukluki i uważam że fajnie razem wyglądają

Ja dresik tylko w domu ;) jestem zwolenniczką wygody i również nosze legginsy. Ale w miasto w dresach nie wychodze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?