Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

32 minut temu

sprawdzony stomatolog

35 minut temu

sklep detailingowy

59 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

Hej chciałam zapytać jakie jest wasze zdanie. Nosicie na co dzień spodnie dresowe (takie zwężane niekoniecznie szerokie i bezkształtne) czy zostawiacie je tylko do ćwiczeń, biegania itp?

pierwszą połowę ciąży nosiłam prawie non stop ale ciężko znaleźć fajne:) przed ciążą tez zdarzało mi się , zwłaszcza jak szłam z psem itp;)

Ja też nosiłam tylko w ciąż, ewentualnie po domu.
Wiem, że część osób nosi się właśnie w takim stylu "dresowym" ale ja za takimi ciuchami nie przepadam, nie podobają mi się.

zakładam, ale jak np. idę do sklepu lub na spacer :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

Myślę, że też dresy dresom nierówne. Sama mam takie i zakładam zazwyczaj do opiętej góry, top lub tshirt. Wygodnie, luźno elastycznie. Czasami jak mam długi dzień na uczelni i nie chce mi się totalnie stroić to biała bluzka, koczek i zakładam takie dresowe rurki - wygląda fajnie ;)

Do pracy to akurat odpada, no chyba że ktoś ma taką luźną pracę w której może sobie na to pozwolić ;) To czemu nie :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Dresy mogą się źle kojarzyć ale są mega wygodne i praktyczne. Do sklepu czy na spacer idealne. :)

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

Po domu nie chodzę w niczym innym :D Tylko wychodząc na dwór, przebieram się w wyjściowe spodnie (dżinsy).

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

a co myślicie o takich dresach? <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-11 17:07 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5


Fajne, tylko nie można ich nosić przy zwierzakach z jasną sierścią, bo zaraz całe obejdą :D

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Ja używam spodni dresowych wyłącznie do ćwiczeń i do chodzenia po domu, ewentualnie jak muszę szybko pójść do sklepu i nie chce mi się w coś innego przebierać(tak moje lenistwo się daje we znaki ^^) a poza tymi sytuacjami to nie korzystam z nich :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

Na szczęście mam psa z włosem nie sierścią nie gubi ;) Bo bym chyba się zabiła jeszcze z kilogramem włosów na wykładzinie... Zamówiłam te spodnie, zobaczymy jak na żywo ;)

Fajne te spodenki ;)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

Wracam z aktualizacją, spodenki doszły i tak się prezentują:
Spoczko?



Jak dla mnie super. Też lubię takie spodnie. Za to nie znoszę takich standardowych dresów z rozszerzaną nogawą...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to za kurtka z serialu "Na dobre i złe"