Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Oryginalne ciuchy Tommy Hilfiger

25 paź 2016 - 11:34:40

Po czym poznać, że ciuchy sprzedawane w danym sklepie internetowym są faktycznie oryginalne? Bo cenę to może sobie każdy wystawić jaką uważa. Jak się nie władować w kiepskie podróbki? Chodzi mi właśnie o tą markę...

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Oryginalne ciuchy Tommy Hilfiger

26 paź 2016 - 18:54:10

Wiesz co? Sprzedawanie podróbek to w tym kraju przestępstwo, więc może odpuść sobie od razu teorie spiskowe.
Po prostu sprawdź sklep w jakim chcesz kupować. Przecież akurat sprawdzenie opinii to kwestia chwili, a wszystko na tej podstawie ocenisz.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Oryginalne ciuchy Tommy Hilfiger

27 paź 2016 - 11:36:14

A masz jakikolwiek sprzedający ich ciuchy, ewentualnie inne znane marki, gdzie te stawki są dobre i masz pewność, że faktycznie sprzedają wyłącznie markowe ciuchy? Konkretny namiar, bo to co ja znajdę i tak nie ma mi kto ocenić.

Oryginalne ciuchy Tommy Hilfiger

28 paź 2016 - 22:32:59

Jeśli chodzi o TH, to trókąt ( na plecach od wewnątrz), na nim pasek ciemnogranatowy z napisem Tommy Hilgifer i logo, obok kwadracik z rozmiarem, wszyty razem. Jeszcze kwestia nici, umiejscowienie logo w różnych miejscach, zestawy kolorystyczne. Możesz zażądać certyfikat autentyczności ( sa takie). Jeśli cena -70-90 %, małe szanse , że to oryginał.

Oryginalne ciuchy Tommy Hilfiger

31 paź 2016 - 14:16:39

w sklepie tommy hilfiger sweter kosztuje 900 zł ( dosłownie wczoraj byłam i widziałam ) a jak dziewczyny wystawiają na allegro czy na grupie na faceboku ciuszki z wólki kosowskiej np sweter za 100 zł czy kurtkę za 250 to na s100% jest podróbka. Już lepiej pojechać na wolke i kupic samemu bo tam sweter kosztuje 30 zł

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Oryginalne ciuchy Tommy Hilfiger

02 lis 2016 - 11:38:14

Ale chyba te stawki wyglądają dosyć wiarygodnie, co nie? Sklep też wygląda raczej na pewniaka, opinie w necie dobre. Gdyby coś było nie tak, to pewnie ludzie by o tym pisali, a nie ma tymczasem żadnego negatywnego info. Dlaczego?

Oryginalne ciuchy Tommy Hilfiger

02 lis 2016 - 11:58:59

Według mnie to firma "krzak". Fotki tylko z folderów, żadnych własnych zdjęć. Polo za 125 zł? Nie ma szans, że to oryginał... Obym się myliła.

Oryginalne ciuchy Tommy Hilfiger

02 lis 2016 - 12:57:07

Wólka Kosowska to chińszczyzna,wszystko jest chińskie,u nas nie ma bawełny wszystkie materiały są sprowadzane z Chin!!!nawet big star, HILFIGER czy inne,taka prawda,bawełna skupowana jest z Pakistanu bo to kraj gdzie jest bawełna!!!!

Wólka Kosowska to chińszczyzna!!!czy pani uważa że HILFIGER czy inne firmy to nie chińskie ,wszystkie materiały są sprowadzane z Chin, u nas nie ma już fabryk i produkcji bawełny,bawełnę uprawia się w Pakistanie,Chiny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-02 12:59 przez areo.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Oryginalne ciuchy Tommy Hilfiger

02 lis 2016 - 18:56:31

Możesz kupować, pewniak... Zresztą - jeśli sklep istnieje jakiś czas i nie ma w necie negatywnych opinii to logiczne, że musi być wszystko w porządku. Przecież klasyczną koleją rzeczy jest sytuacja, że ludzie sypią negatywami na maxa, kiedy tylko się na czymś przejadą, co nie?

Oryginalne ciuchy Tommy Hilfiger

16 lis 2016 - 09:55:44

hej,

najlepiej wybierać wybrane zaufane sklepy. Należy czytać opinie na temat danego sklepu.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

buty na wesele