Obecnie rozmawiamy o:

grzejnik do łazienki

gorący temat

hala łukowa

3 minuty temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zwrot towaru z odciętymi metkami

20 paź 2016 - 17:54:13

Witam, kupiłam ostatnio w Zalando szlafrok. Do zakupu tego konkretnego przekonała mnie długość rękawów, która miała wynosić 70 cm. Gdy do mnie doszedł stwierdziłam, że długość rękawów nie przekracza nawet 55 cm, chciałam już go zwrócić ale uświadomiłam sobie, że jeżeli to jest 70 cm to inne szlafroki mające w opisach np. 62 będą miały je jeszcze krótsze. Odcięłam więc metki z szlafroka (te na lince i 2 wszyte tzn. te z informacją o praniu itd.) i postanowiłam go zachować. Potem weszłam jeszcze raz na stronę i zobaczyłam, że te szlafroki tyle że w innym kolorze mają podaną długość rękawa 55 cm! Stąd moje pytanie czy mogę ubiegać się o zwrot pieniędzy, mimo że odcięłam metki? (de facto jest na nich nawet znak gdzie odcinać)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Zwrot towaru z odciętymi metkami

20 paź 2016 - 18:05:26

Myśle ze nie przyjmą ale można spróbować napisać

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zwrot towaru z odciętymi metkami

20 paź 2016 - 18:08:54

W regulaminie tego sklepu jest wyraźnie napisane, by nie usuwać metek, jak chce się dokonać zwrotu.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Zwrot towaru z odciętymi metkami

20 paź 2016 - 18:57:01

że też komuś w ogóle do głowy przychodzi pomysł, aby używaną rzecz (udowodnij, że nie), z odciętymi metkami oddać w ramach zwrotu... nie znoszę takiego zachowania, takich nawiedzonych klientów, którym byle co się nie podoba i narażają na koszty sklepy, przedsiębiorców - "bo tak"

chcesz sobie przymierzyć, dotknąć? kup w sklepie, dotknij, przymierz... nie kupuj przez internet skoro nie bardzo wiesz co chcesz itd.; jasne - nowe, z metkami można oddać, bo jeszcze to dalej będzie można sprzedać, ale bez? proszę Cię...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-20 18:57 przez xanthina.

Zwrot towaru z odciętymi metkami

22 paź 2016 - 19:47:50

no to po ptokach cheers
metki odcięte czyli już towar nie jest nowy bo jak udowodnisz...skoro już odcięte to ubrałaś i chodziłaś w nim
bo nikt z nowymi rzeczami a już na pewno z metkami nie chodzi po ulicy :D

Zwrot towaru z odciętymi metkami

22 paź 2016 - 20:11:29

@Polaris3
W szlafroku po ulicy to raczej myślę nie chodziła.
Chociaż...mogło być różnie...hahahaha!:D:D:D

Zwrot towaru z odciętymi metkami

22 paź 2016 - 20:37:53

teraz to już noś

Zwrot towaru z odciętymi metkami

23 paź 2016 - 15:07:41

widocznie na stronie mają błąd, ludzką rzeczą jest sie pomylić, za to ty głupio postąpiłaś... odcinajac metki.... najpierw powinnaś zadzwonić i powiedzieć że zaszła pomyłka, odcinając metki przystałaś na błąd podany i nie powinni ci przyjmować zwrotu bo nikt ci nie kazał odcinać metek :)

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

SZOKUJĄCA DECYZJA