Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sklep internetowy EN BUTIQUE -opinie !

18 paź 2016 - 11:23:12

Czy ktoś z Was miał styczność z tym sklepem ? szalenie tanie mają torby MK , cena powala na kolana .

Ja właśnie trafiłam na ten sklep. Ceny bardzo niskie, co poddaje w wątpliwość oryginalność ubrań i torebek. Ja za swojego Korsa zapłaciłam ponad 1200zł, a tutaj za ponad 300zł można kupić...hm... :)

Niestety ten sklep to fake. Wpiszcie w wyszukiwarce jest pełno informacji o tym. To niestety wielkie oszustwo :/ Nie dajcie się nabrać!

Sklep EN BUTIQUE to to samo co moje MOJEZAKUPY.NET, proszę poczytać o nim na forach i porównać strony, wszystko to somo, tylko adres firmy inny.
oszuści. Radzę uważąć. ewa

Ludzie, kochane Kobiety nie dajcie się nabrać na zakupy w sklepie EN BUTIQUE- ten sklep to jedno wielkie oszustwo!!!. W październiku 2016 r. zamówiłam u nich kurtkę do tej pory nie otrzymałam ani zamówionego towaru ani pieniędzy,cały czas mnie tylko zwodzą i wypisują głupoty na mailu,chyba pójdę z tym na policję??? na szczęście nie była to jakaś bardzo wysoka kwota ale szkoda i tyle 179 zł.Unikajcie tego sklepu jak zarazy, bo to złodzieje i oszuści, a ponad to sprzedają podróbki...nie dajcie się nabrać,wystarczy że ja już się nabrałam.PRZESTRZEGAM

Pozdrawiam
Dorota

EN BUTIQUE to oszuści. Ja naiwniaczka torebkę MK zamówiłam 12.10.2016. pisałam do nich kilka razy- odpisują jakieś brednie typu: producent już na pani indywidualne zamówienie robi , prosimy o cierpliwość.
Też zastanawiam się czy nie zgłosić na policji oszustwa.

Pozdrawiam
Ola

ten sklep nie istnieje jest tylko konto na które wpłacisz pieniądze za rzecz i do widzenia nie masz kasy ani tej rzeczy która u nich zamowielas.ja czekam już pol roku na kurtkie,moze ktoś może podpowiedzieć co można jeszcze z tym zrobic[/s][/b]

ZOSTAŁAM OSZUKANA, przez ENBUTIQUE.COM tak jak wszyscy !!! Nie wiem, jak to jest możliwe, że oszuści jeszcze mają stronę. Na żadne prośby, groźby nie wysyłają towaru, ani nie zwracają kasy. Pozytywne komentarze dla następnych naiwnych, żeby dali się nabrać. TO ZŁODZIEJE I OSZUŚCI !!!

Witam,

Podobnie jak niektóre z Was zostałam najprawdopodobniej oszukana przez sklep en butique. W październiku zakupiłam zegarek i bluzkę i do tej pory ani towaru ani odpowiedzi na moje maile:( Co zrobić w takiej sytuacji?
Do kogo pisać lub zgłosić takie oszustwo?
Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji:(

Będę wdzięczna za rady.

Grupowe zeznania na policję i beda ścigani bo jesli jest Was wiecej to jest przestępstwem takie okradanie i to widze na całkiem nie małe pieniadze :/

Wszystkie tu placzecie a 170 pare zloty to dla Was nic? I tak naiwne bedziecie sie nabierac dalej? Od czego jest policja? Smiech na kiju.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka bizuteria do tej sukienki? Real foto