Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog Rzeszów

gorący temat

maszyny przemysłowe

dzisiaj o 23:27

Dom - remont i budowa

dzisiaj o 23:26

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Witajcie,

zastanawiam się nad prezentem dla siostry na najbliższe urodziny (i to nie byle jakie, bo 18). Co myślicie o jakiejś spersonalizowanej biżuterii? Kolczyków nie nosi, więc pozostają bransoletki, albo łańcuszki. :)

Przeglądam różne modele i wpadły mi w oko naszyjniki z imieniem. Podoba Wam się taka biżuteria? Tylko szczerze, błagam ;)

Pozdrawiam!!

Wolałabym już ze znakiem zodiaku. np. w Yes można zakupić. Z imieniem osobiście bym nie chciała.

Na Pakamerze są (rękodzieło),ze srebra,bardzo oryginalne.
To takie łańcuszki z troszkę większym medalikiem,
narysowanym Aniołem i napisem: "pilnuję".
Bardzo fajne.

Pomysł super, tylko wybierz jakąś ładną czcionkę :)

pomysł na spersonalizowaną biżuterię fajny, ale z imieniem podobnie jak detox też bym nie chciała



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-12 21:59 przez ovario89.

Imie niekoniecznie, ja ostatnio kupiłam kuzynce lancuszek ze znakiem nieskończoności i była zachwycona bo akurat taki chciała. Pomysł nad tym, moze cos w ten deseń Cie zainteresuje chociaz nie mowie ze imie to zły pomysł. ;)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Ja pół roku temu dla siostry kupiłam imienny naszyjnik i jest bardzo zadowolona bo nosi go do dziś ;)) Znalazłam w necie jakiś sklep, który stosunkowo miał najniższe ceny i największy wybór. Jeżeli nie miała nigdy jeszcze naszyjniczka z imieniem to pomysł będzie na pewno trafiony :))) Moim zdaniem lepsze imię, niż znak zodiaku ;)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Dzięki dziewczyny - jesteście super i zdecydowanie nieocenione :)

Nie, nie, znak zodiaku u mnie odpada na 100% - siostra się nie identyfikuje z nim.

Myślałam też nad jakimś symbolem typu czterolistna koniczynka, nieskończoność czy chociażby inicjał - jednak to imię mnie strasznie kusi.

@JustynaKa93 ooo a pamietasz gdzie kupowałaś? i powiedz mi, bo pół roku to juz chyba możesz ocenić - siostra chętnie chodzi z naszyjniku z imieniem?

ja mam z imieniem, był czas ze nosiłam ciągle

Według mnie bardzo dobry ;)

Ja kupiłam mojej mamie na urodziny naszyjnik z imieniem moim i mojego brata- jest zachwycona i nosi codziennie ;)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

oooo, jak dla mamy to rzeczywiście ciekawy prezent takie imiona dzieci :)

siostra jednak jeśli miałaby chodzić z wisiorkiem - imię to zdecydowanie swoim (a nie moim).

Dobra, to chyba pomogłyście mi na tyle, że rzeczywiście zrealizuję ten plan i młoda dostanie swój łańcuszek brawo

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

Dla mnie mega :) Lubie tez takie lancuszki ze zdjeciami w srodku - chyba na komunie dostalam od mamy ze zdjeciem jej i taty.

Sama mam taki naszyjnik i uwielbiam go :) Uważam więc że to bardzo fajny pomysł na prezent, szczególnie na 18 ;)

Cytat
Cytrynuqa
Dla mnie mega :) Lubie tez takie lancuszki ze zdjeciami w srodku - chyba na komunie dostalam od mamy ze zdjeciem jej i taty.

oo! to już bardziej do mnie przemawia :)

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Bielizma Calvina kleina na allegro