Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jestem świadkiem u koleżanki na ślubie i nie mam pojęcia co nalozyc, pomóżcie :-)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-14 18:21 przez Ewelina26911.

jakąś ładną sukienkę. masz już coś na oku?

Podzielam zdanie koleżanki,że chyba fajna sukienka będzie tu jak najbardziej na miejscu.
Zerknij w wyszukiwarkę-na szafie dziewczyny mają mnóstwo bardzo ładnych rzeczy.:)

Jakaś fajna sukienka - o ile się orientuję, tu na szafie jest takich pełno ;)
P.S. Moje pierwsze skojarzenie po przeczytaniu samego tytułu to był świadek na policji - jedyny świadek, jakim ja kiedykolwiek byłam, i to w 3 sprawach, chyba jakiś uraz mi został i stąd to skojarzenie...
Ale dawno i nieprawda, skoro tutaj chodzi chodzi akurat o świadka na ślubie, to podzielam zdanie dziewczyn, że sukienka zdecydowanie, i jakieś szpileczki do tego :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 23:04 przez DaChoice.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

No dokładnie sukienka i tylko sukienka ja też byłam świadkową i jakoś dało radę upatrzyłam sobie fajną ;)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Może jakąś lekką, dziewczęcą sukienkę przed kolano ? :)

jest tyle ładnych sukienek w sklepach ,do tego delikatne buty i torebeczka i git.

w sklepach jest duży wybór ładny sukienek, można też skorzystać ze sklepu internetowego

Myślałam że w sądzie, a wątek z tamtego roku, autorka już dawno po imprezie, czasami na datę warto spojżeć:)

tak już dawno po imprezie i napisałam na ŚLUBIE nie w sądzie a sukienkę wybrałam taką



Cytat
Ewelina26911
tak już dawno po imprezie i napisałam na ŚLUBIE nie w sądzie a sukienkę wybrałam taką
Sukienka ładna...w tytule nie ma "na ślubie" za to jest "świadek" nie świadkowa dlatego różnie można pomyśleć:)sukienka ma usztywnienie czy to materiał sztywniejszy?Pytam ponieważ ładnie się układa:)

wystarczy przeczytać rozwinięcie postu ;-) sukienka usztywniana i ciężki materiał, który się tak układa

Cytat
Ewelina26911
wystarczy przeczytać rozwinięcie postu ;-) sukienka usztywniana i ciężki materiał, który się tak układa
przeczytałam, datę również, dlatego moja wypowiedż była taka a nie inna:)tak też myślałam ponieważ sukienka ładnie leży a nie wisi:)

Cytat
Ewelina26911
tak już dawno po imprezie i napisałam na ŚLUBIE nie w sądzie a sukienkę wybrałam taką
cudowna serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odpowiedni biustonosz