Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

4 minuty temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chcę kupić okulary przeciwsłoneczne z jakimś w miarę dobrym filtrem.
Gdzie najlepiej szukać? czy tylko u optyków ? słyszałam, że poza salonem optycznym można kupić to samo a zdecydowanie taniej.

Jaki powinny mieć filtr? jakie ceny? a może polecacie konkretne firmy/ sklepy?

Cytat
banach
ale gdzie?

dziewczyna z którą jechałam pociągiem jakiś czas temu opowiadała, że pracowała parę lat jako przedstawiciel handlowy okularów przeciwsłonecznych i twierdziła, że często te same okulary kupowała jakaś duża sieć typu kaufland czy drogerie natura i sprzedawali po 30 zł a dokładnie te same brał optyk i sprzedawał za prawie 200zł.. dlatego chciałabym albo zapłacić więcej i kupić naprawdę lepsze albo nie przepłacić za te gorsze:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-11 18:36 przez olaola_w.

Cytat
olaola_w
Cytat
banach
ale gdzie?

dziewczyna z którą jechałam pociągiem jakiś czas temu opowiadała, że pracowała parę lat jako przedstawiciel handlowy okularów przeciwsłonecznych i twierdziła, że często te same okulary kupowała jakaś duża sieć typu kaufland czy drogerie natura i sprzedawali po 30 zł a dokładnie te same brał optyk i sprzedawał za prawie 200zł.. dlatego chciałabym albo zapłacić więcej i kupić naprawdę lepsze albo nie przepłacić za te gorsze:)
No popatrz a to ci dopiero wiadomość- chcę to!

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
olaola_w
Cytat
banach
ale gdzie?

dziewczyna z którą jechałam pociągiem jakiś czas temu opowiadała, że pracowała parę lat jako przedstawiciel handlowy okularów przeciwsłonecznych i twierdziła, że często te same okulary kupowała jakaś duża sieć typu kaufland czy drogerie natura i sprzedawali po 30 zł a dokładnie te same brał optyk i sprzedawał za prawie 200zł.. dlatego chciałabym albo zapłacić więcej i kupić naprawdę lepsze albo nie przepłacić za te gorsze:)

Dokładnie, też się z tym zgadzam. Chciałam sobie kupić dobre okulary i chodziłam po zakładach optycznych, ceny około 200zł. Nie chciałam przepłacić dlatego zapamiętywałam marki i ceny. Poszukałam w internecie i znalazłam takie same i dużo dużo tańsze. Kupiłam na stronie www.eokulary.com.pl i jestem bardzo zadowolona, że nie przepłaciłam :)

a sieciówki typu tesco, drogerie itp?

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Chabrowa sukienka