Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koszulka z własnym nadrukiem

03 maj 2016 - 11:52:33

Hej dziewczyny!

Chciałam zapytać czy któraś z was zamawiała koszulki ze strony koszulkomat eu, zaprojektowałam sobie dwa t-shirty, ale kiedy szukałam opinii na temat tego sklepu to wujek google niestety niewiele miał mi w tym temacie do zaoferowania.

Pokażcie swoje koszulki jeśli zamawiałyście z tej strony, jak z jakością nadruku, czy szybko się spiera itd. Będę wdzięczna za wszystkie informacje :D

Koszulka z własnym nadrukiem

19 maj 2016 - 15:33:01

To jest fajny pomysł na prezent!

Koszulka z własnym nadrukiem

19 maj 2016 - 15:46:39

Nie mam koszulki z tego sklepu, ale polecić Ci mogę www.sire.pl
Do pracy zamawiałam kubeczki z indywidualnym nadrukiem i okazało się, że robią też koszulki co się dobrze składało, bowiem i koszulki potrzebowałam choć obecnie nie mają oferty online na koszulki bo dopracowują panel. Nie mniej realizują wystarczy napisać do nich. Świetny kontakt i mają przystępne ceny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-19 16:07 przez Sunflower.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Koszulka z własnym nadrukiem

01 cze 2016 - 16:21:03

ciężko mi się odnieść bo również nie miałam styczności z tym sklepem lecz bardzo często jeszcze w liceum zamawialiśmy koszulki z nadrukiem na prezenty 18nastkowe ze strony <moderacja-spam>
Dobra niska cena w stosunku do jakości. Ogólnie chodzi o jakość materiału i nadruku, które wyglądały naprawdę solidnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-29 11:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Koszulka z własnym nadrukiem

03 cze 2016 - 20:21:23

jeśli koszulka z własnym nadrukiem, zapraszam serdecznie na <moderacja-spam> duży wybór kroju, jak i rodzaju odzieży oraz niskie ceny :) wystarczy umieścić własny projekt na wybranej koszulce, kupić i czekać na paczuszkę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-29 11:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Koszulka z własnym nadrukiem

10 sie 2016 - 08:27:21

Ja <moderacja-spam> zamawiałam ostatnio na stronie megakoszulki. Nie była taka droga, pamiętam,ze nie nastawiałam sie na jakąś bardzo dobrą jakość ale jestem ogólnie zadowolona z jej wykonania. Koszulka jest z mocnej tkaniny i dobrze się nosi.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-29 11:07 przez moderator.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

czy to są oryginały converse?