Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny,
Co sądzicie o tym panującej modzie na gołe kostki, widoczne nawet zimą no i o butach które często nawet zimą i wczesną wiosną są przez wielu zakładane na gołe stopy?

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

u dziewczyn jeszcze zniosę jak jest ciepło oczywiście, ale u facetów mi się nie podoba.

Dla mnie w ogóle to jest okropne, jak w zimie widywałam coś takiego to mnie ciarki przechodziły. Nie mam pojęcia skąd ta moda, ale widzę, że 90% licealistów tak śmiga.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-03 14:02 przez madzia88lena.

Ja tak chodzę jesień/lato/wiosna w trampkach, ale nie ze względu na jakąkolwiek modę - tak mi najwygodniej.

zimą to totalna bzdura , latem nic nie stoi na przeszkodzie.
Jesli o mnie chodzi to nie podoba mi sie to , skarpetki stopki wyglądają jakby spadły z piet , a co do facetów to istna porażka

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

Mi się podobają u dziewczyn, kobiet odkryte kostki w spodniach, aczkolwiek trampki/adidasy na gołe stopy... To nie do końca :D

jak widzę prawie zimowe buty z wyciętymi kostkami to nie dowierzam że są chętni aby to kupować i nosić. Gdzie tu logika?:) wiosną/ latem nie przeszkadza mi to w przypadku kobiet. U facetów wygląda to dość dziwnie i mało męsko;)

Ciepłą wiosną/jesienią i latem - w porządku, niech będzie, ale zimą? W okresie największych tegorocznych mrozów widziałam dziewczynę w zimowej kurtce z wielkim futrzanym kapturem, w jeansach podwiniętych nad kostkę, stopkach i trampkach boję się Oby się nie przekonała, że w młodości też trzeba szanować zdrowie, bo ma się je jedno ;)

a mnie to wisi koło pisi jak ktos lubi to niech sie tak nosi ja osobiscie tak nie moge bom francuski piesek i nogi bym miała poobcierane. Ludzie rózne rzeczy robia by inni na nich zwrócili uwage wiec... Ja mam w rodzinie osobę która tak nosi buty bez skarpetek od 30 lat. Mnie tym krzywdy nie robi a jak lubi to nich sobie nosi :)

Szczerze mówiąc ja nogawki zaczęłam podwijać zanim weszła moda na to, a podwijałam, bo lepiej mi to pasowało, ale nosiłam tak tylko jak było ciepło. Zimą to by mi stopy odpadłyby i to jest lekka przesada. Tak samo jak niektóre laski nosiły krótkie kurtki i miały nery na wieszku.

Cytat
e2692
Dziewczyny,
Co sądzicie o tym panującej modzie na gołe kostki, widoczne nawet zimą no i o butach które często nawet zimą i wczesną wiosną są przez wielu zakładane na gołe stopy?

A skąd wiesz, że na gołe stopy zakładają buty? Przecież teraz są te skarpetki stopki, co zahaczasz o palce oraz piętę, nie wystają z buta i nie widać czy ktoś ma skarpetę czy nie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-04 00:23 przez fajneubrania.

Jak widzę takie zjawisko zimą, to zawsze aż przeszywają mnie dreszcze. Ja opatulona od stóp do głów, a tu golizna. Przecież jest ryzyko odmrożenia, znam taką dziewczynę :/

Cytat
Sinderella
Jak widzę takie zjawisko zimą, to zawsze aż przeszywają mnie dreszcze. Ja opatulona od stóp do głów, a tu golizna. Przecież jest ryzyko odmrożenia, znam taką dziewczynę :/

Bez przesady z tymi odmrożeniami, Dużo osób czy dziewczyny czy chłopaki wybiera krótkie skarpetki stopki bo są wygodniejsze i ładniej wyglądają na nodze.

Dobrze, skarpetki tez takie noszę. Chodzi mi o nieodpowiednie buty oraz podwiniete spodnie w mroźne temperatury. Znam osobe, ktora chodziła w krótkich trampkach i odmrozila sobie kostkę.

jest coś takiego jak skarpetki stopki.. Skąd pewność , że na gołe stopy ludzie noszą buty?
Taka moda , daj żyć !

Mi to tam wiisi.
Sama czasem chodzę w spodniach przed kostki i jakoś żyję. Nawet jak jest chłodniej, a komuś jak się nie poodoba, to niech nie patrzy i zajmie się swoim życiem. Nie noszę do trampek czy adidasów - gołych stóp, tylko skarpetki stopki, albo jakieś inne mało widoczne. Już taak się ludzie doczepiają do czyjegoś ubioru. :D Komuś to pasuje, wygodnie mu, to niech nooosi. Nie zważam na modę, jak mi się coś poodoba, to kupuję.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Buty Adidas Yeezy 750 / może kogoś zainteresuje :)