Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mala czarna na wieczor panienski

30 mar 2016 - 22:58:21

Cześć,

pod koniec maja wybieram sie na wypad panienski. Panna młoda zażyczyła sobie, żebyśmy były ubrane w czarne sukienki, chyba żadna nowość :D I stąd moja prośba do was. Macie jakieś fajne sklepy gdzie taką sukienkę bym znalazła, może któraś z was ma na sprzedaż ( rozmiar 36, 38 ). Jak możecie to podsyłajcie linki.

Jakie buty proponujecie?

mala czarna na wieczor panienski

30 mar 2016 - 23:30:28

Teraz w sklepach jest pełno czarnych sukienek. Ja właśnie szukam czegoś kolorowego, a na wieszakach same szaro bure kolory.
Rusz tyłek i pochodź po sklepach.

mala czarna na wieczor panienski

30 mar 2016 - 23:39:17

Ja mam taką w tym rozmiarze, nowa ;)


mala czarna na wieczor panienski

31 mar 2016 - 00:41:50

[embed_image c5beb149c4f277a915c4eba4dfa3fcdc]

Mozemy uszyc kazda w kolorze czarnym. Jesteśmy nowym sklepem i staramy sie aby klientki były zadowolone :)



mala czarna na wieczor panienski

31 mar 2016 - 07:31:08

Zapraszam do siebie. Mam mala czarna z siateczka:)

mala czarna na wieczor panienski

31 mar 2016 - 08:54:33

mam ponad 40 różnych mała czarna w tym rozmiarze wszystkie firmowe stan idealny większość nowe,mini, midi, maxi, koronka, bawełna ,skórka b. mięciutka(prowadzę komis z markową odzieżą),gdybyś mogła podać maila to zrobię dziś zdjęcia i wyślę ,będzie szybciej niż wystawienie na SZAFA.Na SZAFA wystawię później.mam też wiele innych rzeczy pytaj o wszystko,również męskie, dziecięce, buty itp.jeśli chodzi o buty podaj rozmiar i długość wkładki.Pozdrawiam.Mój ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja),tel:502364258 Anna.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 7/5

mala czarna na wieczor panienski

29 sie 2016 - 19:06:50

Też poszukuję małej czarnej! Już kupiłam zestaw bielizny pod taką sukienkę na allesie <moderacja-spam>, ale samej sukienki jeszcze nie mam :( Błagam, pomóżcie!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-29 11:01 przez moderator.

mala czarna na wieczor panienski

28 wrz 2016 - 15:20:22

Cytat
fajneubrania
Teraz w sklepach jest pełno czarnych sukienek. Ja właśnie szukam czegoś kolorowego, a na wieszakach same szaro bure kolory.
Rusz tyłek i pochodź po sklepach.

Nic dodać, nic ująć... A buty do takiej małej, będą pasować w każdym kolorze.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Zalando opinie