Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

Prostownica tytanowa

27 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Wolicie małe torebeczki takie na ramie czy takie do reki duże pakowne? Ja jestem zwolennikiem czasami tych małych, zwłaszcza kiedy wybieram się na zakupy i muszę mieć wolne ręce a w torebce muszę w zasadzie zmieścić tylko kartę kredytową, kluczyki od samochodu, telefon, błyszczyk i chusteczki higieniczne. A jak jestem w sklepie mogę swobodnie oglądać rożne rzeczy. czasami te małe torebeczki wyglądają niepozornie ale są o dziwo!? bardzo pojemne. Mam takie dwie jedną jasną i drugą czarną. Kupuje na ktoconosi bo tam specjalisci wyszukują już za mnie najlepsze modele najciekawsze i najlepsze promocje o których ja w ogóle nie wiem. Sprawdzają się w 100%. są dobrze wykonane, maja bezpieczne zapięcie i kolor czarny pasuje mi do wszystkiego. A jasna torebkę uważam, ze na lato trzeba mieć bo czasami czarna przy pastelowych kolorach już się nie sprawdza. Ja wybrałam kolor nude bo jest najbardziej uniwersalny.



niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

Jak każda uwielbiam kupować torebki ale wszystko zależy od stylizacji i okazji. Mam ich kilkanaście w swojej szafie ale dziś zamówiłam jeszcze czarna listonoszkę marki Manzana


zdecydowanie wole małe torebki na ramie :) dużych praktycznie nie noszę

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Torebka to jeden z najważniejszych akcesoriów, bardzo lubię torebki zwłaszcza skórzane. Mam w swojej garderobie i małe i duże. Niema jakiejś konkretnej którą lubię najbardziej bo wszystko zależy od stylizacji. Ostatnio kupiłam torebkę w sklepie E-Baron. Ja jestem zadowolona z zakupu, dla mnie ma znaczenie jakość skóry.

Listonoszki to moj faworyt :)

ja też zdecydowanie wybieram torebki/torby które mogę przełożyć przez ramię i wpakowac trochę rzeczy:)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Ja wolę jednak większe torby bo zawsze włożę w nie to co chcę, a małe torebeczki są za małe :P ale oczywiście też je czasem założę, zależy od okazji ;)

zweryfikowana
Posty: 179
Ostrzeżenia: 2/5

Mi ostatnio przypadły do gustu duże torebki kuferki. Duże torebki damskie mają to do siebie, że można w nich zmieścić masę rzeczy i mieć zawsze przy sobie potrzebne drobiazgi. Moją zmorą jest wieczne zapominanie o książce do pociągu, szczotce czy butach na zmianę, tak więc moja duża torba ratuje mi życie :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-23 09:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Ja również latem preferuję niewielkie torebki. Od jesieni do wiosny chodzę jednak z dużą pojemną torba bo studiuję i w małej torebeczce nie zmieściłyby sie zeszyty oraz ksiązki jakie muszę nosic na zajęcia.

Pochwalę się jaką torbę sobie ostatnio upolowałam na nowy rok studencki:


Tak tak. Jest to oryginalna torba Hilfigera ze skóry :) W sklepach są teraz duże przeceny tak wiec można sobie upolować taką w o wiele korzystniejszej cenie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-23 09:02 przez moderator.

Ja zdecydowanie jestem miłośniczką dużych, pakownych torebek. Ale jak jest stosowna okazja to i małą nie pogardzę :)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Ja równeiż jestem wielką fanką toreb. Pochwalę się co ostatnio sobie zaprojektowałam:




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-23 09:03 przez moderator.

Zdecydowanie małe,nie mieszczące A-4,do ręki i na 2 "nosidełkach".
Wcale nie muszą być drogie,ze skóry,firmowe i drogocenne.:)
A jobla mam konkretnego na punkcie torebek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-22 19:39 przez czarownicaao.

dla mnie od zawsze najwygodniejsze były większe torby, zwłaszcza te z paskiem przez ramię- inaczej sobie nie wyobrażam bo jestem ciągle w biegu i taki pasek daje duży komfort

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strój kąpielowy