Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Markowe torebki

12 mar 2016 - 20:29:15

Czy uważacie, ze kupowanie markowych torebek to roztrwanianie pieniędzy??? Czy któraś z was jest innego zdania i ma jakieś konkretne torebki za które zapłaciła powyżej tysiąca zł i jest z nich bardzo zadowolona. Ja osobiście jestem za kupowaniem torebek markowych ( jeżeli kogoś na to stać), które są dokładnie wykonane i widać dopracowanie w szczegółach. ALE ZE SPRAWDZONYCH ŹRÓDEŁ. Ja nie zawiodłam sie jeszcze na ktoconosi i ostatnio kupiłam tam w: "Zgrabne Nogi na Galowo czy Sportowo? Jeansy Adidasy Szpilki i Markowe Torebki" Mam jedną dużą torebkę czarną za 1049zl Ralph Lauren i jestem z niej bardzo zadowolona. Uwielbiam torebki zapinane na magnes, ponieważ czasami zapomnę wyjąć z torby telefonu w samochodzie i podczas kierowania samochodem mogę jedną ręką sięgnąć do torby i błyskawicznie wyjąc telefon. Niektórzy nie lobią magnesów i wolą ekspres ale dla mnie magnes jest rewelacyjny.



niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Markowe torebki

03 kwi 2016 - 11:48:13

Ja aktualnie szukam jakiejś porządnej torebki shopper. Możecie coś konkretnego tutaj polecić?

Markowe torebki

25 kwi 2016 - 13:53:23

A dla mnie skórzane, markowe torebki to wcale nie jest wyrzucenie pieniędzy w błoto, wręcz przeciwnie to inwestycja na długi czas. Do niedawna ja również kupowałam torebki ze sztucznej skóry bądź materiałowe, wynik był taki, że zaraz mogłam je wyrzucić bo się popruły, naciągnęły, ale odszedł materiał... Teraz kupuje tylko skórzane. Taką dużą mam z marki Baron, może i Tobie się spodoba, a jeśli miałabym Ci ją zrecenzować to nie mam żadnych uwag. Ja kupiłam czarną bo na zimę, ale teraz przymierzam się do jakieś bardziej wiosenno-letniej, jest kilka modeli, które mnie zainteresowały np. karmelowe :D

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Markowe torebki

09 maj 2016 - 12:59:22

Ja Ci mogę polecić torbę baggu: <moderacja> Ma duże zewnętrzne kieszenie, bardzo przydatne i wygodne i można nosić ją na ramieniu albo na plecach. Super sprawa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 15:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Markowe torebki

16 maj 2016 - 12:04:42

Mi jakiś czas temu taka bardzo przypadła go gustu

Dość długo zastanawiałam się, czy ją kupić bo w końcu trochę kosztuje, ale ostatecznie się skusiłam. :) W rzeczywistości wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach!

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Markowe torebki

18 maj 2016 - 13:59:23

Moim zdaniem nie trzeba przepłacać, żeby kupić coś naprawdę fajnego.
Ja zamiast wydawać tysiące na torebki szukam tzw. perełek. Często siedzę godzinami w sieci szukając okazji. Moim ostatnim nabytkiem jest <moderacja> którą kupiłam w promocji za połowę ceny do sukienki w której byłam na komunii siostrzeńca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 15:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 8/5

Markowe torebki

31 maj 2016 - 22:29:16

Ja znalazłam fsjny sklep z torebkami i biżuterią modica. Mają bardzo tanie złoto i do tego fajne torebki ze skóry ekologicznej. Naprawdę polecam, szczególnie nowe trapezki :)
<moderacja> linki reklamowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-01 14:59 przez moderator.

Markowe torebki

31 maj 2016 - 22:53:15

ups a ubezpieczacie takie torby od kradzieży?? idea
trza koniecznie wykupić polisę.... tańczy hahahaha

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Markowe torebki

06 cze 2016 - 13:33:25

Bardzo fajne te wasze torebki na co dzień noszę podobne ;d Chociaż jak wybieram się na plaże lub gdzieś za miasto to z reguły biorę, że sobą torebki papierowe Allbag, bo są wytrzymałe i moim zdaniem do takiego fajnego letnio-wakacyjnego ubioru pasują wyśmienicie.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

Markowe torebki

12 cze 2016 - 08:29:15

Każda z nas powinna mieć chociaż jedną markową torebkę w swojej szafie, ja polubiłam markę Manzana za ich jakość i oryginalność, a ostatnio dowiedzialam się, że blogerki u nich chętnie kupują

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

Markowe torebki

13 cze 2016 - 12:16:50

Jestem zdania,że nie powinnyście się patrzeć jedynie na markę ale na to jak torebka jest wykonana. Warto jest zwracać uwagę na jakość skóry. Na okucia torebki. Sama wolę kupić sobie raz na jakis czas torebkę z prawdziwej włoskiej skóry niż 10 ze sztucznej ale również nie mam kasy na to aby za torebkę dać 700 czy 1000 zł....



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-23 09:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Markowe torebki

17 cze 2016 - 13:35:51

Cytat
chances
Jestem zdania,że nie powinnyście się patrzeć jedynie na markę ale na to jak torebka jest wykonana. Warto jest zwracać uwagę na jakość skóry. Na okucia torebki. Sama wolę kupić sobie raz na jakis czas torebkę z prawdziwej włoskiej skóry niż 10 ze sztucznej ale również nie mam kasy na to aby za torebkę dać 700 czy 1000 zł....

Ostatnio zamówiłam sobie w sieci takiego jasnego shoppera. Cena mniej niż 250 zł:

Fajna torebka. Gdzie ją kupiłaś? Znasz może też jakiś dobry sklep z butami?

Markowe torebki

17 cze 2016 - 14:22:12

W życiu nie wydałabym tyle na torebkę. W sumie nawet gdybym dostała za free, to i tak bałabym się z czymś takim wyjść na miasto, że zaraz się zgubi, pobrudzi, zadrapie, zgniecie...(niepotrzebne skreślić)
Ale ja tak mam zawsze z nowymi rzeczami. Jak kupię sobie coś nowego, to choćby nawet kosztowało 50 zł, i tak przy pierwszym, drugim założeniu co chwilę sprawdzam, czy na pewno nic się tej rzeczy nie stało. Troche męcząca fobia, no ale tak mam.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Markowe torebki

24 cze 2016 - 16:28:35

Ja wolę torebki od Zuzi Górskiej. Są drogie, ale wiem, że płacę za jakość.

Markowe torebki

24 cze 2016 - 16:53:34

Cytat
Gustinka
Ja wolę torebki od Zuzi Górskiej. Są drogie, ale wiem, że płacę za jakość.

mam dwie a chętnie przygarnęłabym całą kolekcję. Podobnie jak słoń torbalski.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Małe torebeczki czy duże pojemne torby???