Obecnie rozmawiamy o:

Sushi Sushi Sushi!!:)

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Markowe torebki

05 cze 2017 - 00:03:22

Cytat
ModneZegarki2016
Cytat
kukingaku
Torebka założycielki wątku wcale mi się nie podoba, nie dałabym za nią nawet 50 zł. Osobiście wolę kupować torebki do 100 zł i zmieniać częściej bo za szybko mi się nudzą.
jest nas takich wiecej :D

Ha!Ha! :D:D:D
Załóżmy fan club praktycznych,niekoniecznie markowych torebek.
Ja się piszę,ale rzecz jasna...każdy lubi to,co lubi.

Markowe torebki

05 cze 2017 - 09:46:19

@czarownicaao oj tak wpisuję się :D

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Markowe torebki

12 cze 2017 - 15:09:30

A co sądzicie o oBag? Warto?

Markowe torebki

25 cze 2017 - 22:31:13

Cytat
modzirama
A co sądzicie o oBag? Warto?

Mam 4 oBagi standard i w okresie wiosenno-letnim to moje ulubione torebki:). Na początku nie byłam przekonana, ale mam je już kilka lat i nadal mi się nie znudziły (zmieniam tylko kolory:)). Zastanawiam się jeszcze nad wersją a'la listonoszka z klapką (to chyba o pocket) i też chętnie poznałabym opinie użytkowniczek;)

Markowe torebki

25 cze 2017 - 23:28:27

oBag'i ?
Dla mnie NOT nie

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Markowe torebki

07 lip 2017 - 12:47:27

O'bagi to zupełnie nie mój styl. Preferuję klasyczne modele. Teraz przymierzam się do kupna tej torby

Co sądzicie o takim modelu?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-18 14:03 przez moderator.

Markowe torebki

07 lip 2017 - 13:05:19

To jest według Ciebie klasyczny model? brawo

Markowe torebki

08 lip 2017 - 07:29:53

zadne o,bagi gumowych nie cierpię.
Torebki skórzane najlepsze i trwałe.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Markowe torebki

13 lip 2017 - 08:28:48

Wlasnie zastanawiałam się ostatnio nad torebką O bag i całkiem mi się podobały. Potem jednak zobaczyłam jak wysoka jest cena i postanowiłam,że raczej sobie takiej nie kupię....
Aktualnie chodzę z taką torebką:


Kupiona po promocji za 6 dyszek ale sprawuje się bardzo dobrze. <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-28 07:25 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Markowe torebki

18 lip 2017 - 13:50:05

mi jest szkoda wydawać pieniądze na markowe, drogie ubrania, ale nigdy na buty i torebki. Zawsze wybieram w miarę klasyczne modele tak abym mogła z nich korzystać kilka lat i miała porządne dodatki. Najczęściej chyba wybieram wojasa i sporadycznie lasocki

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Markowe torebki

18 lip 2017 - 13:59:08

Sama kupiłabym sobie markową torebkę ale tylko wtedy, gdyby podobała mi się w 110%. Jeśli coś trafia w moje gusta, jestem w stanie odłożyć albo przeboleć duży zakup :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Markowe torebki

18 lip 2017 - 14:15:51

Na markowe torebki rzeczywiście szkoda kasy, tym bardziej jeśli nie obraca się człowiek w takim towarzystwie gdzie jest to na porządku dziennym. Takie pieniądze można wydać na zwykłą torbę i jeszcze zostanie wiele dodatkowej gotówki.

Markowe torebki

19 lip 2017 - 00:33:58

Cytat
Ewka382
Na markowe torebki rzeczywiście szkoda kasy, tym bardziej jeśli nie obraca się człowiek w takim towarzystwie gdzie jest to na porządku dziennym. Takie pieniądze można wydać na zwykłą torbę i jeszcze zostanie wiele dodatkowej gotówki.

Z całym szacunkiem,wybacz,ale...nie zastąpiłabym torebki taką torbą.
Nawet takiej za 50 zł.

Markowe torebki

20 lip 2017 - 08:46:32

Jak to jest u Was? Kupujecie sobie markowe torebki? A jak tak to jak często? Niestety u mnie jest tak, że co prawda podobają mi się torebki znanych producentów, ale wiele z nich kosztuje po prostu zbyt dużo pieniędzy jak na moją skromną pensję. W związku z tym takie drogie torebki jak na razie pozostają jedynie w sferze moich marzeń, ale zastanawiam się czy inni sobie sobie na takie rzeczy pozwalają. Generalnie zresztą nie uważam, aby torebka była najważniejszym elementem garderoby. Gdybym mogła, to wydałabym już więcej pieniędzy na przykład na sukienkę czy biżuterię, a jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Markowe torebki

20 lip 2017 - 11:17:55

Sporadycznie, zależy gdzie i jak muszę z niej korzystać, często te tanie nie wytrzymują próby czasu i jeżeli na zwykłe codzienne wypady to jeszcze jakoś ujdzie ale często w innych sytuacjach to niestety jest problem, lepiej mieć jedną lepszą do zadań specjalnych, dziewczyny piszą że lepiej mieć więcej tanich, napewno żadna z nich nie uczestniczyła w żadnym spotkaniu czy też oficjalnej imprezie gdzie często pod ręką kobiety muszą mieć jakieś dokumenty i to niestety waży...wyciągać rzecz z poprutej, odrapanej torebki czy poplamionej to dopiero obciach, niestety te tanie to do siebię mają że nadają się tylko do codziennych zwykłych wypadów, tak na codzień, w innych sytuacjach niestety odpadają, są słabsze jakościowo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wólka kosowska - opinie