Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Markowe torebki

24 cze 2016 - 19:26:26

Mam jedna z M.Korsa i przymierzam sie do zakupu kolejnej. jestem fanka tek marki, torebki sa swietnie wykonane i pieknie sie prezentuja:)

Markowe torebki

30 lip 2016 - 17:32:14

jakis czas temu przekonałam się do zakupu torebek ze skóry, poprzednie wyrzucałam co roku tak bardzo się niszczyły, obecnie kupuję słonia torbalskiego i powiem że naprawdę bardzo dobre wykonanie i nawet po roku użytkowania wyglądają jak nowe

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Markowe torebki

03 sie 2016 - 12:25:57

Dziewczyny a jakie torebki nosicie na plażę ? Takie zwyczajne skórzane ? Bo ja na stronie producenta Allbag zobaczyłam takie ciekawe torebki z bawełny i stwierdziłam, że na plażę albo jakiś wypad poza miasto to byłaby to fajna alternatywa.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Markowe torebki

12 wrz 2016 - 12:06:29

Na plazę nie noszę skórzanej torebki tylko prostą materiałową torbę, w której mogę upchać sobie co chcę ( kremy , chustę czy tez koc).

Jesli chodzi natomiast o torebki miejskie to nie zwracam aż takiej uwagi na firmę. Najważniejsze jest dla mnie to czy torebka mi się spodoba. Nie ma sensu płacić za znaczek skoro w dobrej cenie można mieć to samo ale w cenie kilka razy tańszej. Mój ostatni nabytek to taki prosty, czarny skórzany shopper, który zamówiłam w sieci za....225 zł czyli w cenie torebki ze sztucznej skóry <moderacja>link reklamowy




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-15 13:17 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 7/5

Markowe torebki

18 paź 2016 - 10:20:24

Mega fajne są takie torebki z napisami:


Przy czym nie musi byc to taki duży wydatek ponieważ w sieci mozna je zamówić sobie w smiesznie niskiej cenie w wielu sklepach internetowych..

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Markowe torebki

15 lis 2016 - 11:42:55

Osobiście bardzo lubię torebki z mojezakupy. Mają tam torby znanych marek po niskich cenach. Jakość ta sama;) więc po co przepłacać;p

Markowe torebki

15 lis 2016 - 12:11:38

Ja mam jednego Korsa, przymierzam się jeszcze do dwóch :) Rewelacyjne wykonanie, noszę praktycznie non stop i nic się nie dzieję, a torebki dość szybko mi się niszczą. Na plażę materiałowa torba, żeby upchnąć do niej wszystko :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-15 12:17 przez devilkitty.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Markowe torebki

18 sty 2017 - 15:35:54

A co sądzicie o torebkach Manzany? Mają całkiem niezłe ceny, zwłaszcza teraz kiedy są wyprzedaże do 60%? Trochę się boje o ich jakość. Może się ktoś wypowiedzieć?


niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 3/5

Markowe torebki

24 lut 2017 - 17:06:55

Jak kogoś stać to czemu nie? Sama kupuje często coś od projektantów, to są rzeczy na prawdę dobrej jakości i bardzo ładne. Lepiej się je nosi i się tak nie psują. Ja lubię sklep moderacja-spam bo mają spory wybór od różnych projektantów. :) w tym sporo torebek!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-30 21:14 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Markowe torebki

30 maj 2017 - 07:57:34

Mi się udaje znaleźć torebki znanych marek w dobrych cenach na Allani, a to głównie dzięki temu, że na szybko mogę sprawdzić oferty różnych sklepów internetowych. Ostatnio widziałam tam śliczną kopertówkę, którą chyba w końcu zamówię.

Markowe torebki

30 maj 2017 - 08:02:43

dla mnie to konkretne torebki czyli takie które nie drą się po pół roku.
skórzane i dobrej jakości ,nie biorę firmy pod uwagę.
właściwie to mam tylko włoskie jedynym podróbem jaką mam to louisa palermo

Markowe torebki

30 maj 2017 - 09:16:34

Mam takie (mogę wystawić).
Proszę o wiadomości...jakby coś.:)



Markowe torebki

30 maj 2017 - 18:45:46

Ja mam 4 torebki Korsa (2 małe na ramię i 2 duże do ręki), 3 torby Guess (sporo tańsze od Korsa) i na lato 4 Obagi (to też nie jest jakaś zawrotna cena, ale mimo to zaliczam je już do tych porządniejszych:))
2 Korsy mam już jakieś 4 lata i cały czas wyglądają tak jak na początku, zero śladów użytkowania.

Wcześniej kupowałam torebki za około 100 zł, ale po jakichś 2-3 miesiącach nadawały się tylko do kosza, więc w ogólnym rozrachunku opłaca się kupić droższą torebkę. Minusem jest to, że te tańsze można co chwilę zmieniać i stale mieć 'inną' torebkę, także co kto lubi;)

Bardzo bym chciała kupić sobie LV Neverfull ale 5 tys za torebkę to już mi żal wydać.. no ale kto wie, może kiedyś jak już będę milionerką:)..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Markowe torebki

30 maj 2017 - 19:29:15

Nie mam nic przeciwko aczkolwiek z moimi obecnymi zarobkami nie pozwoliłbym sobie na droższa niż 800 zł, za 2tys mam piękna szafę do pokoju np

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Markowe torebki

30 maj 2017 - 21:10:33

Jak najbardziej jestem za! Skórzana torba to nie to co ten szit z sieciowek który rozpada się po 2 miesiącach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie wynająć laser LightSheer koło Krakowa ?