Obecnie rozmawiamy o:

grzejnik do łazienki

gorący temat

hala łukowa

10 minut temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 4/5

Polskie marki

26 gru 2015 - 12:56:51

Słuchajcie, znacie może jakieś polskie marki ciuchów? Nie chcę kupować na Alliexpress, słyszałam rózne opinie na ten temat :/
W poszukiwaniu polskich marek natrafiłam na FLY OR DIE. I co mnie zaskoczyło? Możliwość personalizowania ciuchów. Miałyście może możliwość kupować u nich?

Polskie marki

05 lut 2016 - 07:43:55

"BIALCON "Ubrania są świetnej jakości i mają ciekawe wzory. Ostatnio widziałam tam ładne żakiety w wiosennych kolorach.
"MODESTĘ " ma rzeczy dobre jakościowo i po prostu ładne, ich jedyną wadą jest dosyć wysoka cena.

Polskie marki

05 lut 2016 - 08:45:43

Monnari - ale dość drogo :) opłaca się kupować na przecenach.

Wszystkie marki LPP - Mohito, Reserved, Cropp, House, Sinsay (choć szyją w Chinach, nawet afera była :P)

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 7/5

Polskie marki

05 lut 2016 - 09:05:46

A niedawno powstała taka strona, a przynajmniej ja ostatnio o niej usłyszałam, na której sprzedają głównie polscy, młodzi i zdolni projektanci tacy jak Marcinec, Milita, Paweł Kuzik i wielu innych. Już od jakiegoś czasu poluje na te boskie sukienki Marcinec chcę to!

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Polskie marki

14 cze 2017 - 21:51:46

Słyszałyście o nowym sklepie oferującym sukienki dzianinowe szyte specjalnie z myślą o niskich kobietach? Tutaj będziecie mieć możliwość dobrania rozmiaru sukienki do waszego wzrostu.
Jeśli macie rozmiar między 32, a 40 i wzrost od 152 do 170 cm możecie dopasować na swoją miarę idealną sukienkę :-)
W sklepie znajdziecie też fajne stylizacje sukienek z torebkami skórzanymi.
www.rozmiar32.pl
Sprawdźcie koniecznie!serce

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 7/5

Polskie marki

26 lip 2017 - 11:28:32

bardzo dobre jakosciowo sa kolczyki z topsilver pl kupowalam czesto u nich przez internet teraz czasami nawet mamie cos zamawiam bo nauczyla sie szukac bizuterii w internecie, srebro jest proby 925 jest oryginalne.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Polskie marki

09 sie 2017 - 15:51:59

Hej,

Mój znajomy ostatnio wspominał, że kupił fajne ciuchy na Denley.pl. Czy coś wiecie na temat tej strony? Czy warto tam coś kupić?

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Polskie marki

10 sie 2017 - 09:27:45

Hej:)

Jakiś czas temu dostałem bluzę tej firmy w prezencie urodzinowym i jest spoko. Nie jest to co prawda polska marka ale jakościowo jest oki. Sprawdzałem na stronie i cenowo też nie jest źle.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Polskie marki

18 sie 2017 - 13:19:56

A to muszę zerknąć. Z polskich, to na pewno Mosquito.

Polskie marki

18 sie 2017 - 19:35:40

ALPAQORI- mają piękne i przemiłe szale z wełny alpaki. W dotyku są mięciutkie jak kaszmir. Niby wełna a nic nie gryzie :) Poza tym interesujący wydaje się być SOLAR i Patrizia Aryton.

Polskie marki

25 sie 2017 - 12:25:15

Polskie polskie a gdzie to produkowane to wiecie... :p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z dobraniem biżuterii