Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć Wam! :)
Chciała bym żeby mój mężczyzna przestał zakładać do garnituru sportową kurtkę, a zaczął elegancki męski płaszcz / krótką jesionkę. W weekend wybieramy się na zakupy ( TAK ! nareszcie dał się namówić :D ) i teraz pytanie do pań z LUBLINA : gdzie znajdę sklep, do którego warto zajrzeć gdzie znajdę takie rzeczy ? ;)

P.S A Wy ? jak Wam udaje się przekształcić styl "sportman'a" na coś bardziej eleganckiego ? Czy w ogóle próbowałyście? ;)
Pozdrawiam!

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

mnie się podobają faceci w chinosach http://meskie-spodnie.pl/category/chinosy-meskie-spodnie , szczególnie jeśli są kolorowe, brązowe albo granatowe. Uwielbiam po prostu, to niby nie sportowe niby nie eleganckie, coś pomiędzy, lubię taki styl. Dobrze się to komponuje na przykład z koszulami sportowymi, jak facet ma wyczucie stylu to może na prawdę świetnie w tym wyglądać, bardzo męsko.

To dopiero wyzwanie! Powodzenia w zakupach:*

ja lubię marynarki takie obcisłe teraz, świetne garnitury ma Bytom http://www.bytom.com.pl/100dniowka,garnitur-prank-1-268-k-4058-21376-p, w ogóle polskie firmy trzy razy lepsze od takiej Zary:) a jeszcze buciki ważne, oj ważne: np. McArthur ma fajne buty:http://mcarthur.com.pl/buty-meskie/polbuty/s16npl07nv-1730.html

facet to nie marionetka.
co być zrobiła jakby ciebie tak chciał ubrać?

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Dokładnie dajcie im troszkę luzu, a nie chcecie ich ubierać jak lalki. Jak Wam to odpowiada to ok, ale ostatecznie jeszcze mają zacząć z wami chodzić na zakupy? Może od razu mężowi sprawić kogoś takiego kto go ubierze? W zasadzie osobista stylistka to w ostatnim czasie dość mocno rozwijający się fach, osoba między innymi wybiera się z Wami na zakupy i pomaga tak odkupić żeby to miało ręce i nogi, sporo Pań z tego korzysta.

@kiotto chciałabym mieć takie problemy... Ja to się modlę, żeby mój przestał nosić dres... konflikt Dżinsy, żeby założył...

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Ja chciałam kupić mojemu facetowi ładne stylowe buty ale on się uparł i kupił sobie klasyczne buty trekkingowe męskie :/

witam,

jest mnóstwo fajnych aplikacji w których można wybrac ładny płaszcz. Jeśli chlopak sam nie będzie chciał nosić płaszcza, to lepiej nie kupować, ponieważ zapewne to odzienie wyląduje w szafie.

sam wybrał sobie jesionkę i bardzo lubi w niej chodzić ;)
po zakupach przyznał się, że najprościej było mu ubrać bluzę i jeansy bo przy tym "nie trzeba kombinować", teraz jego styl ubierania się zmienił bo nie wstydzi się zapytać mnie o zdanie-nikogo na siłę nie zmieniłam i wszyscy są zadowoleni :)
facet to nie marionetka..... proszę Was, z czego wywnioskowałyście że dla mnie jest?

pozdrowienia dla osób mających ból <moderacja> :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-13 12:28 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 6/5

Drogie Panie, jeżeli Wasi faceci nie maja cierpliwości do wielogodzinnego chodzenia po sklepach w poszukiwaniu „tego czegoś” to mamy coś dla Was! :) Zaproście swoich mężczyzn na naszą stronę po inspiracje i zakupy online. Możemy pochwalić się szerokim wyborem produktów, najnowszymi trendami, a wszystko to w naprawdę niskiej cenie!
A znajdziecie nas tutaj OMBRE
Odwiedzajcie nas i wybierajcie coś dla siebie. W razie pytań – piszcie śmiało :)

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

u nas nie ma z tym problemu! My zamawiamy sobie on line ubrania bo nie mamy nawet czasu na spacery po centrach handlowych. Mam sklep w ktorym zwracać można bez problemu.

Mężczyźni to bardzo ciężkie stworzenia :p Albo stroi się dłużej niż ja(mój brat) albo w ogóle jakoś nie zwraca uwagi, czy to co ma na sobie pasuje, czy też nie(mój narzeczony) :p Od kilku miesięcy mu mówię żeby buty sobie kupił wyjściowe to słyszę "przecież mam". Nie ważne, że wyglądają jakby przeżyły 2 wojny. Są? Są. Po co drążyć :p

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

my zamawiamy sobie on line ubrania. Uwielbiam ten moment, jak przychodzi paczka a ja mam swietne ubrania, które wygladają lepiej niz te z sieciówek.

My też zamawiamy w sieci ubrania, on wybiera rzeczy a później razem weryfikujemy czy warto ;) najgorzej jak model na zdjęciu jest innej postury niż mój facet i wtedy nie do końca wiadomo jak ubranie będzie na nim leżało...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na Sylwestra