Obecnie rozmawiamy o:

Sushi Sushi Sushi!!:)

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mój ulubiony sklep z sukienkami i nie tylko, to sibysi <moderacja-spam>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-04 15:50 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

tak ja tez Uwielbiam tam zamawiać. zawsze czytam opis i mierze ubrania i natrafiam na same perełki. poza tym czesto mozna trafic na przeceny i np darmowa przesyłke.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Ja kupuję w wielu, ale raczej nie przepadam za sieciówkami. Kupuję często w sklepie naia, bo mają sporo nowości i ścigają nowe trendy :)

Serdecznie zapraszam do mojego sklepu sklepu internetowego z odzieżą damską i dzieci. Znajdzie tam śliczne i wygodne sukienki jak i piękne bluzy i komplety dla maluchów. Dla 5 pierwszych zamówień przewidziałam miłą niespodziankę. Serdecznie zapraszam moderacja-spam





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-29 06:58 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

A ja ostatnio kupiłam kilka bardzo fajnych rzeczy w sklepie internetowym z modną odzieżą dla kobiet moderacja-spam Bardzo fajne koszule i odzież khaki/moro. Wszystkie rzeczy są od polskiego producenta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-29 06:59 przez moderator.

A słyszałyście o Sample Sale Joanny Klimas, które ma się odbyć 1 kwietnia w Warszawie w jej atelier? Ja chętnie pójdę, a może nawet coś kupię, bo zniżki mają sięgać nawet 60%
moderacja-spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-29 07:00 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Ja lubie zamawiac on line, znam swoje wymiary i zamawiam przeważnie w sprawdzonych sklepach. Nie ma nic lepszego jak zakupy przyniesione do domu przez kuriera.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Mój ulubiony sklep to Belooz moderacja-spam mają naprawdę świetną ofertę ciuchów w okazyjnych cenach :) jestem bardzo zadowolona i mogę śmiało polecić wszystkim forumowiczom



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-29 07:00 przez moderator.

Jeśli kupuje grupowo to ciekawą opcją na zakupy może być hurtownia odzieży damskiej Beta Plus: moderacja-spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-29 07:01 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 3/5

Osobiście polecam sklep internetowy z odzieżą damską CosmosModa. Mają duży wybór produktów. Najczęściej zamawiam tam sukienki na różne okazje lub po prostu na co dzień. Ubrania wykonane są dobrych tkanin, materiał się nie rozciąga, nie blaknie, wszystko jest OK. Na weselu lub innej specjalnej okazji zawsze wyglądam modnie, elegancko i wyjątkowo :) To wszystko dzięki firmie COSMOS. Polecam z całego serca- ten sklep umie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej klientki!

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Kilka sklepów jakie polegam:
simple
reserved
mango
sklep-torebki.pl ( nie mają tam markowych torebek ale wszystko jest dobrej jakości oraz wykonane ze skóry).

No i zdarza mi się robić zakupy na allegro ale coraz rzadziej bo dużo tam niestety podróbek.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Dzisiaj w zasadzie trudno polecić jeden sklep - w każdej sieciówce jest to samo, a jak wybrać wyższej jakości - duże koszty. Ja zawsze zaglądam na Domodi i tam po prostu szukam czegoś, co mi wpadnie w oko. Teraz rozglądam się za jakąś bluzką wizytową i oczywiście na: < moderacja > jest ich sporo. Nie patrzę na markę, a na to, czy mi się coś podoba.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-12 23:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Witam! Polecam www.rozmiar32.pl oferujący sukienki dzianinowe szyte specjalnie z myślą o niskich kobietach. Tutaj będziecie mieć możliwość dobrania rozmiaru sukienki do waszego wzrostu.
Jeśli macie rozmiar między 32, a 40 i wzrost od 152 do 170 cm możecie dopasować na swoją miarę idealną sukienkę :-)
W sklepie znajdziecie też fajne stylizacje sukienek z torebkami skórzanymi.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Ja lubie zamawiac on line, znam swoje wymiary i zamawiam przeważnie w sprawdzonych sklepach. Nie ma nic lepszego jak zakupy przyniesione do domu przez kuriera.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

asos.com