Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie zaopatrujecie się w biżuterię? wolicie sklepy internetowe czy standardowe?

[moderacja - link]

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 17:35 przez moderator.

Przez internet i stacjonarnie w Yes, W.Kruk, Apart. Jeśli chodzi o tanią biżuterię, to zaopatruję się na ebay :)
Nie warto kupować na allegro, bo prawie wszyscy sprzedawcy zaopatrują się na ebay.

Kiedyś wolałam jednak zobaczyć na własne oczy co kupuję, dotknąć, przymierzyć. Teraz nie kupuję, bo sama robię :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Ja takze sama robie :) nie dosc ze przynosi to wiele radochy to mozna miec cos niepowtarzalnego i oryginalnego. Bedzie mi bardzo milo jak wyrazicie swoja opinie na temat tego co robie. Czy Wam sie podoba, czy nosilybyscie taka, zapraszam serdecznie https://m.facebook.com/profile.php?id=1601599190070702

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Ja próbowałam robić sama, ale to jednak nie to samo. No i nie za bardzo mi się taka hand-made podoba, zdecydowanie wolę styl glamour. Ostatnio kupiłam taka bransoletkę:

Znalazłam ją w sklepie http://www.jubistyl.pl/index.php?q=page/show&pageid=39
Mają tam także podobne, tylko z innymi kamieniami. Moja pasuje mi do oczu i uważam, że jest piękna.

Jeśli chodzi o biżuterię, to jak coś wpadnie w oko ;-)
Polecam stronke KuferArt, którą całkiem niedawno odkryłam na fejsie, mają mega wybór, nie tylko biżuteria robiona ręcznie, ale tez klasyka ze srebra

Dodatki: biżuteria i inne bibeloty :)

05 paź 2015 - 13:47:57

Jeśli chodzi o biżuterię to zaopatruj się tylko w znanych stacjonarnych sklepach, bo bardzo często kupując w internecie możemy natknąć się na podróbkę. W moim mieście jest kilka dobrych sklepów z ładną biżuterią.

Dodatki: biżuteria i inne bibeloty :)

07 paź 2015 - 10:16:33

Ja kupuję tam gdzie mi coś wpadnie w oko:)Niedawno ten pierścionek wypatrzyłam w aparcie


niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Dodatki: biżuteria i inne bibeloty :)

12 paź 2015 - 11:20:59

w kwestii biżuterii to moim głównym źródłem zaopatrzenia pozostaje internet. Bo albo można znaleźć kogoś kto dla zwykłego hobby robi świetną biżuterię które w zwykłym sklepie nie znajdziesz i weźmie za to jakąś symboliczną sumę albo sklepy internetowe które mają taki wybór że idzie oczopląsu dostać. Cenowo też bardzo często wychodzę na plus. Najczęściej biżuterię kupuję na domodi.pl, odkryłam go stosunkowo niedawno i przez przypadek ale bardzo przypadł mi do gustu, zresztą trudno się dziwić patrząc po asortymencie:


Dodatki: biżuteria i inne bibeloty :)

20 paź 2015 - 07:53:34

Ja uwielbiam polską biżuterię z PRL-u, więcz często szperam po targach staroci, szukam też w internecie.

Dodatki: biżuteria i inne bibeloty :)

23 paź 2015 - 14:00:43

Ja mogę polecić tą stronkę http://hasztagbizuteria.pl/pl/p/BRANSOLETKA-RZEMYK-SZCZESCIE-POZLACANA-/23 mają fajne dodatki i dobre ceny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka z Aliexpress- kupić?