Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

suknia ślubna, pomocy!

27 maj 2015 - 17:27:10

Hej dziewczyny, z góry przepraszam, jeśli wątek źle umieszczony i proszę o przeniesienie.

Meritum- szukam sukni ślubnej. Mam upatrzone parę typów w różnych krojach, stylach bla bla, tylko ze nigdzie nie mogę kupić podobnych... nie mowie, ze muszą być kropka w kropkę takie jak te z internetu.. ale żeby byly choć trochę podobne, w podobnym tonie. W sklepach i salonach wszystko na jedno kopyto, brzydkie, za duże, zbyt "swojskie", małomiasteczkowe. Jestem załamana. Konsultantki niedouczone, 90% z nich na hasło vintage robiło wielkie oczy twierdząc, że nie znają tego stylu. Same suknie balowe z talią na wysokości krocza albo pseudo-syrenkowe "kreacje", które obok sukien syrenek chyba nawet nie stały. Błagam, pomóżcie, polećcie jakiś salon, sklep internetowy, stronę projektanta. Liczę na Waszą pomoco dobre gusty;)



(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-27 17:30 przez puccass.

suknia ślubna, pomocy!

27 maj 2015 - 17:54:15

a w jakim miescie szukalas? Sprawdzalas w necie producentow? Ja najpierw znalazlam producenta a pozniej dystrybutora. Na szafie mi polecili papilio. Bardzo lekkie suknie i niektore nietuzinkowe. W efekcie i ja i szwagierka mialysmy z tej firmy

Chociaz to co pokazalas mi jakos podchodzi pod elie saab. Szukaj w necie, sprawdzaj producenta i dzwon po salonach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-27 17:59 przez puchuskubatek.

suknia ślubna, pomocy!

27 maj 2015 - 18:15:07

sprawdz sobie podobne modele ma Viola Piekut oraz Berta :)

suknia ślubna, pomocy!

30 maj 2015 - 11:06:37

Ostatnia ładna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o wsparcie! :)