Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Hiszpańska Zara

13 maj 2015 - 18:40:02

Najbogatszym europejczykiem jest współwłaściciel Zary, Hiszpan Amancio Ortega(żródło Forbes)
Za Zarą stoi firma Inditex - która jest właścicielką także takich marek, jak Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho czy Massimo Dutti. Założycielem Inditexu i posiadaczem największych udziałów w firmie jest Amancio Ortega, który jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie.
Co o tym sądzicie? może warto pomyśleć o polskich markach?

Hiszpańska Zara

13 maj 2015 - 19:01:00

trudno powiedzieć, ale z tego co widzę ubrania od Zary nie są taka super rewelacją, nie wszystko jest super szyte widzę też niedoskonałości.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Hiszpańska Zara

14 maj 2015 - 10:43:22

Jakie polskie marki polecacie ? Są jeszcze takie w dobie globalizacji i korporacyjności, taniego szajsu szytego przez setki tysięcy ludzi za przysłowiową miskę zupy. Kiedyś kupiłam sukienkę od dziewczyny co sama szyje. Bardzo jestem zadowolona z zakupu, ale sukienka mało nie kosztowała. Czy takie maleńkie zakłady mają szansę się przebić ? Słabo to widzę w dobie notorycznego ogłupiania modą ;/

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Hiszpańska Zara

14 maj 2015 - 12:58:41

Dobre, polskie marki, to np. Nife, figl, kartus, LadyM, Moe...
Proponujcie swoje ulubione marki odzieżowe, najlepiej szyte w Polsce, nie w Chinach;)

jakieś propozycje?

Ktoś coś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-15 23:13 przez Kamanka.

Hiszpańska Zara

21 maj 2015 - 22:31:25

Osobiście uważam , że marka ZARA posiada ładne ubranka, są eleganckie i można dostosować je na różne okazję. Bardzo lubię ubierać się własnie w ubrania w których wyglądam elegancko , stylowo a jednak czuję się w nich wygodnie... Polecam ;))))

Hiszpańska Zara

21 maj 2015 - 22:44:20

Ja założe swoją markę, Wy będziecie robiły u mnie zakupy, po czym stanę się najbogatszą europejką, albo przynajmniej polką:P

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Hiszpańska Zara

22 maj 2015 - 23:00:47

Tak byłoby najlepiej;)

Hiszpańska Zara

23 maj 2015 - 07:21:07

A ja bardzo lubie odziez i reszte z Zary kupuje przewaznie w Hiszpanii bo jest bardzo dobra gatunkowa i zupelnie inna wiele z tych rzeczy nigdy nie pojawia sie w Polsce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka, jak wam sie podoba?