Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej,
chcę kupić nowe okulary przecisłoneczne, tylko nie wiem jakie wybrać. Czy nadal są modne pilotki (aviator)? Czy lepsze te w stylu Wayfarer?
I jeszcze jedno pytanie - warto wydać 300-500 zł na okulary, czy lepiej kupić na rynku albo w jakiejś sieciówce? Czy różnica jest serio tak duża, czy może wydaac kupę kasy płacimy tylko za markę? Szczerze mówiąc, nigdy nie kupowałam okularów droższych niż 50 zł...
help

Aviator:


Wayfarer:

ja mam okulary przeciwsloneczne z optyka, na pewno roznica jest duza mieszy takimi a tymi z sieciowek.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

Dziewczyny ja obecnie również się zastanawiam nad nowymi okularami przeciwsłonecznymi. Chciałabym sobie kupić teraz coś porządnego bo wyczytałam już w wielu miejscach ,że nie powinno się nosić okularów z tanich sklepów . Nie posiadają odpowiednich filtrów i szkodzą zamiast pomagać. Mam aktualnie na oku dwie pary okularów Miu Miu

Tu są wszystkie: [moderacja - nieopłacona reklama/link]
Które podobają Wam się bardziej? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-05 09:43 przez moderator.

Teraz jest dobry czas na kupowanie przeciwsłonecznych, są mega promocje. Ja swoje kupiłam za naprawdę śmieszną kasę na www.galeriawidzenia.pl wybór ogromny mają.

Ja mam 2X Gucci oryginalane i mam "'zwykle pastiki"" roznica jest ogromna,oczy sa lepiej chronine i nie mecza się.I powiem jedno warto wydac więcej,ja Moje Gucci mam już ok 3 lal i dalej a fajne :)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Moim zdaniem największą ofertę okularów polaryzacyjnych znajdziesz na tronie w pod adresem www.polarized.com.pl. W sprzedaży oferowane są zarówno damskie jak i męskie modele i często można trafić na atrakcyjne dla kieszeni promocje. Polecam!

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 3/5

Hej! Ja kupiłam okulary polaryzacyjne z oprawką z acetatu, czyli taką jak korekcyjne mają <moderacja-spam> Podobno jest dużo bardziej wytrzymała niż zwykły plastik. Można wyczuć różnicę w rękach, jest bardziej miękka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-29 10:57 przez moderator.

osobiście jestem fanką okularów z <moderacja-spam> :P zawsze coś tam znajdę tylko portfel leży i kwiczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-29 10:58 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

<moderacja-spam>). Odkąd pamiętam kupuję od nich okulary. Ostatni mój nabytek to model S-140D, polaryzacyjne, dedykowane kierowcom. Świetnie przylegają do twarzy i co najważniejsze dają idealną widoczność na drodze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-29 10:58 przez moderator.

Zobacz u mnie na szafie okularki :)

Tej marki wyżej nie kojarzę.

Proponuje Lenonki, są kultowe i zawsze pasują :) Sama zamówiłam ostatnio takie



niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Lenonki są super, naprawdę mogą wyglądać świetnie, no ale właśnie... Mam wrażenie, że one mało komu pasują. Mało kto wygląda w nich dobrze i fajnie.

Ja osobiście jestem wierny jednej marce i kupuję okulary tylko od nich, ale różne modele. Obecnie mam trzy, wszystkie są bardzo trwałe i dobrze chronią oczy. Polecam okulary rayban<moderacja>. Są dość drogie, ale za to trwałe i naprawdę ładnie wyglądają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-31 20:37 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

ja najlepiej wyglądam w aviatorach ;)

Witajcie. Na pewno okulary z wyższej półki chronią oczy w przeciwieństwie do tych „z plastiku”. Ja mam 2 pary Raybanów. Są świetne. Noszę je od kilku lat i na pewno polecam. Po prostu czuć różnicę. I widać też. Mimo lat użytkowania wciąż są jak nowe:-) Jakość wykonania na piątkę:-)



Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

RABATY H&M GAZETY